Архіви рубрики ‘Заходи’

KNEU Case Battle — конкурс бізнес-кейсів

Протягом листопада 2015 року в КНЕУ проходив конкурс гарвардських бізнес-кейсів KNEU Case Battle. coque iphone xs

Круглий стіл «Соціальне партнерство в Україні: виклики та проблеми»: спільна робота НСТ та кафедри макроекономіки та державного управління

8 грудня о 13.30 в конференц-залі головного корпусу КНЕУ за ініціативи Наукового студентського товариства КНЕУ та організаційної підтримки кафедри макроекономіки та державного управління відбувся круглий стіл «Соціальне партнерство в Україні: виклики та проблеми». Метою організації круглого столу було на прикладі моделей взаємодії бізнесу та соціуму виявити сучасні соціальні потреби та можливості їх задоволення, дати студентам […]

Круглий стіл «Рейдерство в Україні: новітні виклики»

7 жовтня 2015 року в Київському національному університеті імені Вадима Гетьмана завдяки ініціативі Наукового студентського товариства відбувся круглий стіл на тему: «Рейдерство в Україні: новітні виклики».

Тренінг «Як не зганьбитися перед журналістами»

28 січня Школа Рекламних Технологій та Майдан прес-центр запрошують на тренінг зі специфіки роботи з журналістами від фахівців, coque iphone 11 які дійсно знають і розуміють: Що? Як? Навіщо? і Чому?

Круглий стіл «Валютний ринок: українська платформа»

24 квітня о 13.30 Наукове студентське товариство КНЕУ запрошує відвідати круглий стіл "Валютний ринок: українська платформа". coque samsung a50 Метою заходу є обговорення факторів нестабільності гривні, а також традиційних і нетрадиційних методів управління курсовою динамікою (досвіду зарубіжних країн та українських ініціатив).

Круглий стіл «Рейдерство в Україні: новітні виклики»

7 жовтня о 13.30 в конференц залі першого корпусу Київського національного економічного університету ім. coque samsung a70 В. coque autres galaxy samsung Гетьмана відбудеться круглий стіл за участю провідних експертів, викладачів та студентів на тему "Рейдерство в Україні: новітні виклики" . . coque samsung a10 .

Безкоштовний майстер-клас: «Практичне використання нейронауки в сучасному маркетингу»

4 червня (середа) Наукове студентське товариство КНЕУ спільно з Школою Рекламних Технологій запрошує Вас на безкоштовний майстер-клас Растислава Ріго про нейромаркетинг. coque iphone 5 Не пропустіть чудову можливість поспілкуватися з фахівцем міжнародного рівня, дізнатися про особливості маркетингу не тільки в Україні, а й за її межами.

Безкоштовний майстер-клас «Креатив креативу не рівня, особливо в рекламі»

26 листопада Школа Рекламних Технологій запрошує вас на майстер-клас з креативу в рекламі від Дмитра Лобода. coque iphone xr Пам’ятайте про те, що в середньому людина витрачає менше секунди на перегляд рекламного оголошення. coque huawei pro І ваше завдання полягає в тому, щоб привернути його увагу за цей час, ну а креатив стане вам правою […]

Київський національний економічний університет
Яндекс.Метрика