Архіви рубрики ‘Заходи’

KNEU Case Battle — конкурс бізнес-кейсів

Протягом листопада 2015 року в КНЕУ проходив конкурс гарвардських бізнес-кейсів KNEU Case Battle.

Круглий стіл «Соціальне партнерство в Україні: виклики та проблеми»: спільна робота НСТ та кафедри макроекономіки та державного управління

8 грудня о 13.30 в конференц-залі головного корпусу КНЕУ за ініціативи Наукового студентського товариства КНЕУ та  організаційної підтримки кафедри макроекономіки та державного управління відбувся круглий стіл «Соціальне партнерство в Україні: виклики та проблеми». Метою організації круглого столу було на прикладі моделей взаємодії бізнесу та соціуму виявити сучасні соціальні потреби та можливості їх задоволення, дати студентам […]

Круглий стіл «Рейдерство в Україні: новітні виклики»

7 жовтня 2015 року в Київському національному університеті імені Вадима Гетьмана завдяки ініціативі Наукового студентського товариства відбувся круглий стіл на тему: «Рейдерство в Україні: новітні виклики».

Круглий стіл «Рейдерство в Україні: новітні виклики»

7 жовтня о 13.30 в конференц залі першого корпусу Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана відбудеться круглий стіл за участю провідних експертів, викладачів та студентів на тему "Рейдерство в Україні: новітні виклики" . . .

Круглий стіл «Валютний ринок: українська платформа»

24 квітня о 13.30 Наукове студентське товариство КНЕУ запрошує відвідати круглий стіл "Валютний ринок: українська платформа". Метою заходу є  обговорення факторів нестабільності гривні, а також традиційних і нетрадиційних методів управління курсовою динамікою (досвіду зарубіжних країн та українських ініціатив).

Тренінг «Як не зганьбитися перед журналістами»

28 січня Школа Рекламних Технологій та Майдан прес-центр запрошують на тренінг зі специфіки роботи з журналістами від фахівців, які дійсно знають і розуміють: Що? Як? Навіщо? і Чому?

Майстер-клас з трендів «TREND Surfing» від Марини Каденко»

3 грудня Школа Рекламних Технологій запрошує Вас на унікальний майстер-клас! Це про практику, а не про теорію. Ви дізнаєтесь: Як розпізнавати тренди? Як їх знаходити? Хто такі трендсеттери? Яким чином тренди використовуються брендами? бізнесом? людьми? Які тренди зараз існують в Україні і в світі? І звичайно - безліч прикладів!

Безкоштовний майстер-клас «Креатив креативу не рівня, особливо в рекламі»

26 листопада Школа Рекламних Технологій запрошує вас на майстер-клас з креативу в рекламі від Дмитра Лобода. Пам’ятайте про те, що в середньому людина витрачає менше секунди на перегляд рекламного оголошення. І ваше завдання полягає в тому, щоб привернути його увагу за цей час, ну а креатив стане вам правою рукою в цьому питанні.

Київський національний економічний університет
Яндекс.Метрика