Архіви рубрики ‘Конференції’

Конференція для студентів та молодих учених

Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка запрошує взяти участь у І Міжнародній науково-практичній конференції для студентів та молодих учених «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ: ІМІДЖ, МОБІЛЬНІСТЬ ТА СОЦІАЛЬНІ ПЕРСПЕКТИВИ», яка відбудеться 16–17 травня 2016 року на базі Навчально-наукового Інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

Найбільша IT-конференція Східної Європи – iForum-2015

Найкрутіша конференція айтішників пройде 16 квітня в МВЦ. Щорічно iForum збирає тисячі інтернетчиків і бізнесменів з України та країн ближнього зарубіжжя. У 2015 році конференція для тих, хто вміє і хоче заробляти в Мережі, стане перемогою інтелекту, волі та ідей над війною і кризою.

ЕКОНОМІЧНІ РЕФОРМИ В УКРАЇНІ ОЧИМА КНЕУ

Цього квітня наш університет проводить традиційну щорічну наукову студентську конференцію «Соціально-економічні перспективи України у ХХІ столітті». Клуб "Сучасні дискусії"  і наше Наукове товариство не можуть лишитися осторонь цієї масштабної події. Тому в рамках конференції ми оголошуємо нашу власну секцію: «ЕКОНОМІЧНІ РЕФОРМИ В УКРАЇНІ ОЧИМА КНЕУ»

Міжнародна науково-практична конференція «МІЖНАРОДНА ОСВІТА: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ» (м.Київ)

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «МІЖНАРОДНА ОСВІТА: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ», яка відбудеться 2 квітня 2015 року на базі НПУ імені М.П.Драгоманова, м. Київ.

Міжнародна науково-практична конференція «Наукові засади ресурсозбереження в системі антикризового управління і відтворення економіки» (м. Хмельницький)

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Наукові засади ресурсозбереження в системі антикризового управління і відтворення економіки», яка відбудеться 30–31 січня 2015 року на базі Приватного вищого навчального закладу «Університет економіки і підприємництва».

Міжнародна конференція «Дуальна освіта — як відповідь на виклики сучасної системи навчання» (м.Київ)

Всеукраїнська громадська організація «Українська Асоціація Маркетингу» в партнерстві з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та НТУУ «Київський політехнічний інститут», запрошує Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичної конференції «Дуальна освіта - як відповідь на виклики сучасної системи навчання», яка відбудеться 18-19 вересня 2014 року.

VI Міжнародна конференція: «Ринкові, державні та корпоративні структури в умовах глобальних трансформацій» (м.Одеса)

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VI Міжнародної науково-практичної конференції «Ринкові, державні та корпоративні структури в умовах глобальних трансформацій», яка відбудеться 25–27 вересня 2014 року на базі кафедри економічної теорії та історії економічної думки Одеського національного університету імені І.І. Мечникова. Термін подачі документів до 12 вересня 2014. Детальніше в ІНФОРМАЦІЙНОМУ ЛИСТІ.

Всеукраїнська науково-практична конференція «Придніпровські соціально-гуманітарні читання» (м.Кіровоград)

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка запрошує Вас взяти участь у роботі Кіровоградської сесії ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Придніпровські соціально-гуманітарні читання», яка відбудеться 16 травня 2014 р. в м. Кіровоград. Термін подачі документів до 15 травня 2014. Детальніше в ІНФОРМАЦІЙНОМУ ЛИСТІ.

Київський національний економічний університет
Яндекс.Метрика