Архіви рубрики ‘Цікаві події’

Журналист vs PR-щик: по обе стороны баррикад

10 июня Школа Рекламных Технологий приглашает на бесплатный  мастер-класс от журналиста пресс-службы телеканала UΛ:Перший – Анны Соловьевой.

Дипломатический протокол и этикет — основы использования в бизнесе и политике

3 июня Школа Рекламных Технологий приглашает на бесплатный мастер-класс от политического консультанта, политтехнолога, директора политического агентства AG group - Анне Голембиовской.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

З 9 по 11 квітня в Києві пройде перший український форум інноваційних технологій InnoTech Ukraine, який об'єднає 5 технологічних галузей, що розвиваються найактивніше: smart-технології, технології 3D-друку і сканування, робототехніку, а також інновації в сфері медицини та освіти.

Конференція «Стратегія блакитного океану»(м.Київ)

Запрошуємо Вас відвідати одну з найцікавіших подій року - конференцію "Стратегія "блакитного океану" від JCI Youth, де Ви на практиці зрозумієте, що можна не конкурувати та створите "блакитний океан" разом з нами.

TRAINING SEMINAR-SIMULATION “Our Community! Debate and Negotiate for Interests and Compromises”

The CIVIC-Institute for international education will conduct a simulation game and workshop series in Ukraine and Georgia, together with the Institute for Foreign Cultural Relations (ifa), which is financed by the Ministry of Foreign Affairs of the Federal Republic of Germany.

Emargency запускає проект VSN – волонтерська соціальна мережа!

Перша студентська маркетингова агенція Emargency за підтримки Microsoft запускає проект  VSN – волонтерська соціальна мережа! У тебе є шанс долучитися до команди однодумців!

Join 180 Degrees Consulting!

180 Degrees Consulting запрошує долучитися до своєї команди та спробувати себе у ролі менеджмент-консультанта. 180 Degrees Consulting - це міжнародна студентська консалтингова організація, яка допомогає громадським, неурядовим та неприбутковим організаціям та соціальним підприємствам покращити ефективність своєї діяльності задля досягнення більшого соціального ефекту.

SocialBoost @IDCEE 2014

SocialBoost @IDCEE 2014 - це 48-годинний хакатон на тему соціального підприємництва по розробці соціально-значущих інтернет додатків і сервісів, який пройде 9-10 жовтня 2014 року, Київ, НСК "Олімпійський". Участь в хакатоні безкоштовна. Переможець отримає 100 000 грн. від журналу Фокус. Детальніше тут http://idcee.socialboost.com.ua/

Київський національний економічний університет
Яндекс.Метрика