Архіви рубрики ‘Цікаві події’

Дипломатический протокол и этикет — основы использования в бизнесе и политике

3 июня Школа Рекламных Технологий приглашает на бесплатный мастер-класс от политического консультанта, политтехнолога, директора политического агентства AG group - Анне Голембиовской.

Конференція «Стратегія блакитного океану»(м.Київ)

Запрошуємо Вас відвідати одну з найцікавіших подій року - конференцію "Стратегія "блакитного океану" від JCI Youth, coque autres huawei де Ви на практиці зрозумієте, coque autres huawei що можна не конкурувати та створите "блакитний океан" разом з нами.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

З 9 по 11 квітня в Києві пройде перший український форум інноваційних технологій InnoTech Ukraine, який об'єднає 5 технологічних галузей, що розвиваються найактивніше: smart-технології, coque samsung a10 технології 3D-друку і сканування, робототехніку, coque samsung a7 а також інновації в сфері медицини та освіти.

Журналист vs PR-щик: по обе стороны баррикад

10 июня Школа Рекламных Технологий приглашает на бесплатный мастер-класс от журналиста пресс-службы телеканала UΛ:Перший – Анны Соловьевой.

Emargency запускає проект VSN – волонтерська соціальна мережа!

Перша студентська маркетингова агенція Emargency за підтримки Microsoft запускає проект  VSN – волонтерська соціальна мережа! У тебе є шанс долучитися до команди однодумців!

Круглий стіл: «Проблеми та шляхи активізації інвестиційної діяльності в Україні у кризових умовах»

Кафедра банківських інвестицій, coque samsung a8 Інститут вищої освіти КНЕУ та Науковий парк КНЕУ запрошують Вас 4 червня 2014 року о 14:00 взяти участь у роботі круглого столу на тему: «Проблеми та шляхи активізації інвестиційної діяльності в Україні у кризових умовах». coque samsung a20 Місце проведення – конференц-зал КНЕУ (головний корпус,

Художній креатив серед навчання!

Якщо ти хочеш відчути себе художником, спробувати намалювати перший шедевр чи просто отримати моральну паузу посеред навчального процесу, то у тебе є можливість це зробити!

Сніданок з випускником Harvard Business School

Harvard - бізнес-школа №1, coque samsung a8 відповідно до більшості світових рейтингів і це навряд чи просто збіг. coque huawei p30 Чому? Дізнайтеся безпосередньо у МВА-випускника бізнес-школи!

Київський національний економічний університет
Яндекс.Метрика