Всеукраїнський чемпіонат комп’ютерних талантів «Золотий Байт»!

Дорогі друзі! Наукове студентське товариство КНЕУ, повідомляє про старт Всеукраїнського чемпіонату комп'ютерних талантів "Золотий Байт 5"! Запрошуємо Вас ознайомитися з оновленим списком номінацій і якнайшвидше реєструватися для участі в Чемпіонаті!

Учасниками Всеукраїнського чемпіонату комп'ютерних талантів «Золотий Байт» можуть бути молоді люди, які бажають проявити свої здібності в рамках існуючих номінацій. Взяти участь у чемпіонаті може студент, будь-якого навчального закладу, при наявності студентського квитка, або залікової книжки. Так само, випускник будь-якого навчального закладу, термін випуску якого не перевищує одного року (в цьому випадку на руках повинен бути диплом, або ксерокопія даного документа)

Учасниками чемпіонату є користувачі, що зареєструвались і виконали умови першого етапу чемпіонату з 1 жовтня по 31 грудня 2012.

Тема конкурсних робіт чемпіонату «Золотий Байт 5» - «Нові технології - нові можливості». Ви можете брати участь в кількох номінаціях,  а також як самостійно, так і командами студентів.

Вам цікаво буде дізнатися, що Генеральними Партнерами Чемпіонату в цьому році виступають компанії, кожна з яких має статус Легенди. Такі гіганти світового та українського ринку IT, як Microsoft, Adobe, Intel, Інком і стартап-інкубатор Happy Farm, об'єднали свої зусилля, з метою, знайти кращих українських студентів, які гідні представляти нашу країну на міжнародних IT-змаганнях.

ГОЛОВНИЙ ПРИЗ - поїздка в Кремнієву Долину для чотирьох осіб!

Детальна інформація на сайті  -  http://goldenbyte.org