Благофест «Сладость в радость»

    Дорогі друзі, ми з радістю запрошуємо вас на Перший у Києві благодійний фестиваль, ініційований фуд-блоґерами України, Благофест «Сладость в радость»! Наш Благофест допомагає діткам-сиротам з Городянської школи-інтернату міста Городня Чернігівської області та санаторної школи-інтернату № 19 міста Києва для дітей, хворих на сколіоз.

   На фестивалі ви зможете придбати смачні домашні солодощі, чудернацькі шоколадні цукерки, красиві різдвяні кекси, яскраві капкейки, імбирне печиво та інші небачені ласощі від кращих фуд - блоґерів України! Також на фестивалі пройде Ярмарок красивостей, зроблених руками майстрів, благодійна лотерея та аукціон.

Фестиваль пройде напередодні дня Святого Миколая та новорічних свят, 9-го грудня в Будинку Художника, тому вам більше не доведеться ламати голову над вибором подарунків самим улюбленим і близьким. Приходьте до нас! Ви отримаєте свій шматочок солодощі та радості, а дітки-сироти, яким ви тим самим допоможете, - свій!

    Ми чекаємо вас, що б поласувати запашною імбирним чаєм з англійським різдвяним кексом під знайомі з дитинства мотиви новорічних пісень!

Вы можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.
Київський національний економічний університет
Яндекс.Метрика