Боб Іофіс (Bob Iofis) «Як інноватори та інвестори знаходять один одного: ризики та можливості».

За сприяння Інституту вищої освіти ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» та посольства США в Україні запрошуємо Вас на відкриту лекцію від генерального менеджера компанії System Analysis and Decisions Боба Іофіса на тему «Як інноватори та інвестори знаходять один одного: ризики та можливості».

Боб Іофіс є Генеральним директором компанії System Analysis and Decisions, з Силіконової долини, США. Він має двадцятирічний досвід роботи у міжнародних командах у Силіконовій Долині у якості місцевого фахівця з досліджень та розвитку та технічних питань. Займався комплексною розробкою та впровадженням проектів з високотехнологічними компаніями, від стартапів до провідних світових лідерів, таких як Samsung в Кореї, NEC, TEL в Японії, Aixtron в Німеччині, і компаніями з Силіконової долини, які займаються напівпровідниками та нанотехнологіями.

Боб Іофіс є фахівцем у галузі відновлюваних джерел енергії, накопичення енергії, нанотехнологій і напівпровідників. Виступає в якості фахового наставника організації CleanTechOpen, California, яка займається підтримкою інноваційних проектів та стартапів.

Лекція відбудеться 10 грудня 2012 року об 11:45 в конференц-залі КНЕУ (1 корпус).