Відкрита бізнес-лекція KSE з Богданом Купичем «Підприємці – революціонери нашого часу»

Київська школа економіки запрошує Вас відвідати відкриту бізнес-лекцію KSE з Богданом Купичем, віце-Президентом з розвитку бізнесу «KM Core» на тему «Підприємці – революціонери нашого часу». Подія відбудеться в понеділок, 10 грудня о 15:30 в приміщенні KSE (вул. Якіра 13, перший поверх, конференц-зал). Лекція пройде англійською мовою.

Ви матимете змогу почути про те як:
#     Зростання об’ємів та можливостей доступу до цифрових даних суттєво змінює світ;
#     Інновації та підприємництво вирішують важливі проблеми;
#     Соціальні та економічні зміни глибоко та вражаюче впливають на нас із Вами та світ в цілому;
#      Кордони стають менш важливими.

Як Ви вважаєте:
Чи може Україна виступати конкурентом у цих умовах нової економічної парадигми?
Чи може Україна використати свій потенціал для економічних та соціальних досягнень?

Богдан Купич (канадець, що пропрацював у технологічному бізнесі більш ніж 25 років, з яких 20 він провів в Україні, Росії, країнах СНД та ЦСЄ, а сьогодні є Віце-Президентом з розвитку бізнесу та партнером «KM Core») розкаже, що він думає з цього приводу.

Для участі в лекції необхідно зареєструватися он-лайн.