Стипендії Weidenfeld від University of Oxford

Стипендії Weidenfeld від Інституту стратегічного діалогу, які видаються аспірантам і молодим фахівцям, що дає можливість здійснювати повне фінансування аспірантури в Університеті Оксфорда. Стипендії доповнюються комплексною програмою розвитку лідерських навичок.

У курс входять такі стипендії:

1. Стипендія Weidenfeld-Roland Berger - схема підтримує п'ять аспірантів на рік з метою заохочення прав людини та людської гідності в цілому ряді областей. Передбачається, що одержувачі будуть ефективно сприяти в розвитку своєї професійної діяльності для просування цілей в своїх країнах і регіонах походження.

2. Стипендії Weidenfeld-Гоффмана - схема підтримує п'ять аспірантів на рік і пропонує розвиток своїх досліджень і професійної кар'єри в галузі міжнародного розвитку та охорони навколишнього середовища.

Стипендії відкриті для:

- Аспірантів та молодих спеціалістів з потенціалом лідерства і прихильності до державної служби в своїй країні і регіонам походження.

- Вимоги до англійської мови: вищого або стандартного рівня.

Стипендія

- 100% університетів і коледжів, зборів та грантів, покриття витрат на проживання.

- Стипендії і Програма лідерства також включає в себе комплексну програму розвитку лідерства, довгострокове навчання

Термін: 4 січня 2013 року для таких сфер як міжнародні відносини, медицина і філософія, 18 січня 2013 року для всіх інших.

Необхідно прочитати Application Guide перед заповненням форми. Крім цього, заповнити запитальник Weidenfeld Scholarship Questionnaire і відправити його разом з грантової формою.