Фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge»

11-13 грудня 2012 року відбудеться Фестиваль інноваційних проектів "Sikorsky Challenge", що проводиться щорічно на базі Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут", де в різні роки навчалися і працювали видатні інноватори: Ігор Сікорський, Сергій Корольов, Архип Люлька, Дмитро Менделєєв, Степан Тимошенко, Євген Патон і багато інших.

Метою фестивалю є розвиток інноваційної діяльності в Україні, залучення вітчизняної молоді, студентів, аспірантів, наукової та бізнес-спільноти до участі у технологічному трансфері, стимулювання співпраці науковців, бізнесу і влади задля інноваційного розвитку економіки і суспільства України, її інтеграції до європейського і світового високотехнологічного простору.

Фестиваль проводиться під патронатом Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна», у співпраці з Незалежною асоціацією банків України, Українським науково-технологічним центром (УНТЦ), Посольством США в Україні, Європейською Комісією, інноваційними компаніями та фондами з України, Європейського Союзу та США.

У Фестивалі беруть участь студенти, аспіранти, здобувачі, вчені та співробітники вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ, високотехнологічних компаній і підприємств України.

На Фестиваль подаються закінчені, самостійно підготовлені бізнес-орієнтовані проекти, які є новаторськими за своїм характером, мають наукове й прикладне значення, можуть бути впроваджені у виробництво та застосовані в господарській діяльності з відповідним економічним чи соціальним ефектом.

Місце проведення фестивалю: Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", Україна, Київ, просп. Перемоги, 37 (корпус №1 та корпус №6)

Веб-сайт фестивалю: www.startup.kpi.ua

Тел./факс: +38 (044) 454-95-24

e-mail: info@startup.kpi.ua

ПРОГРАМА Фестивалю інноваційних проектів "Sikorsky Challenge".