Конкурс з розв’язку бізнес-кейсів «Випробування для інноваторів»

Львівська бізнес школа оголошує конкурс з розв'язку бізнес-кейсів "Випробування для інноваторів" на стипендію для навчання на професійній програмі магістерського рівня з інновацій та підприємництва MS IN INNOVATIONS AND ENTREPRENEURSHIP.

«Випробування для інноваторів» - це конкурс для молодих, амбітних і винахідливих студентів 4-5-их курсів та випускників ВНЗ.  Завданням учасників буде розв'язати англомовний бізнес-кейс. Хто справиться з цим завданням найкраще і запропонує нові інноваційні ідеї, отримає стипендію на навчання на програмі MS in Innovations and Entrepreneurship. Стипендія покриває половину вартості навчання.

Конкурс передбачає два етапи відбору:
1) Розв'язання бізнес-кейсу

*Усіх претендентів, які заповнилм реєстраційну форму повідомлять про участь у першому етапі відбору. Учасники конкурсу отримають на поштову скриньку англомовний кейс, який потрібно буде розв'язати і надіслати у вигляді англомовної презентації на адресу master@lvbs.com.ua до 25 січня 2013 року.
2) Захист бізнес-кейсу перед жюрі

*З усіх надісланих розв'язків бізнес-кейсів буде вибрано 5 найкращих робіт. Учасники, які пройшли до другого етапу відбору, повинні будуть в усній формі захистити свій проект перед членами жюрі. Результати конкурсу оголосять в день захисту. Два найкращих розв'язки бізнес-кейсу отримають стипендію у розмірі 14 тис. грн. для навчання на програмі.

Для участі в конкурсі із вирішення бізнес-кейсу конкурсант повинен відповідати наступним вимогам:
- вік 21-27 років ;
- очікувати отримання щонайменше диплому бакалавра (незалежно від напряму спеціальності) не пізніше серпня 2013 року;
- якщо учасник успішно пройде випробування і дійде до другого етапу конкурсу, він повинен приїхати до Львова і представити свій розв'язок бізнес-кейсу перед журі.

Щоб зареєструватися для участі у конкурсі, необхідно заповнити онлайн-форму на сайті (у розділі "Ключове") до 10 січня 2013 року. Інформацію щодо першого етапу відбору і бізнес-кейси Вам надішлють на електронну адресу, вказану у реєстраційній формі.

Контактні особи:
Уляна Гошко , master@lvbs.com.ua       +38 097 502 07  55