Конференція “Create the future. Communication. Education. Business.” (м.Рига, Латвія)

30 травня 2012 року в Ризі відбудеться конференція “Create the future. Communication. Education. Business.” (Створити майбутнє. Комунікації. Освіта. Бізнес.).  Її проводить School of Business Administration “Turiba” (Вища бізнес школа “Туріба”). Ця конференція стане унікальною так як ми мали можливість запросити з виступом одного з В цій події будуть брати участь висококваліфіковані спеціалісти та педагоги з різних країн Європи. Особливий гість, один з  найуспішніших спеціалістів у сфері Паблік Рілейшнс – Денніс Вілкокс.

Мови конференції та воркшопу - англійська, російська, латиська. Всі події перекладаються. Презентації можуть бути представлені як англійською, так і російською.  Всім учасникам (як виступаючим, так і просто присутнім) будуть видані офіційні сертифікати про участь.

Теми для обговорення під час конференції:

• реклама
  • зв’язки з громадськістю
  • театр (вистава) як середовище для комунікації
  • відео та музика як допоміжний елемент або самостійна одиниця комунікації
  • промова та презентації
  • маркетингові проекти
  • спеціальні події

Головний критерій для підготовки презентацій: креативність та інноваційність.

Заявки на участь в конференції мають бути надісланні до 20 лютого на електронну адресу lesia.bogachova@mail.ru

Тема Вашого виступу може бути надіслана окремо до 10 березня

Готову презентацію просимо подати до 15 квітня

Більше інформації в прикріплених файлах (заявка, анкета, запрошення).