Міжнародний конкурс «The Future of Work — Competitiveness of Eastern Europe»

Запрошуємо Вас взяти участь у міжнародному конкурсі для студентів бізнес-шкіл та економічних університетів
«The Future of Work - Competitiveness of Eastern Europe». Конкурс присвячений пошуку рішення на питання, які стратегії (особливо щодо використання людського капіталу) потрібно застосовувати компаніям Центральної та Східної Європи для отримання стійкої конкурентної переваги перед західними компаніями, які характеризуються високою продуктивністю, а також азіатськими підприємствами, які виграють за рахунок дешевої робочої сили і більшої економічності.

На сьогоднішній день на сайті організаторів конкурсу вже зареєстровано понад 60 команд.

Для участі в конкурсі бажаючим потрібно до 18 лютого 2013 зареєструвати свою команду (1-3 учасника) і до 27 лютого 2013 представити командний проект (презентація на англійській мові). Переможців очікують призи, у тому числі 3-місячне стажування у відомій міжнародній консалтинговій компанії.

Більш детально з умовами участі в конкурсі просимо Вас ознайомитись на сайті http://www.challengefuture.org/challenges/29

У вкладенні наведена докладна інструкція для учасників конкурсу.

Бажаємо Вам удачі і закликаємо до активної участі!