Графік проведення 3-го туру Конкурсу «Завтра.UA»- 2012/13

3 тур Конкурсу - 2012/13 — очні змагання із залученням відповідних експертів.  На цьому етапі оцінюється особистісний потенціал учасників відповідно до переліку компетенцій, визначених Фондом. Оцінка проводиться в форматі експрес-ассесмент-центру з використанням наступних методик: інтерв’ю, командні ігри, групові дискусії, письмові та усні вправи та тести, індивідуальні та групові завдання.

Відповідно до Умов проведення Конкурсу-2012/13 Стипендіальної програми «Завтра.UA», п.7. участь у 3-му турі є обов’язковою. Просимо учасників конкурсу завчасно планувати участь у 3-му турі, згідно із попереднім графіком та слідкувати за інформацією — МОЖЛИВІ ЗМІНИ!

Для учасників з м.Київ - базою проведення є  Київський національний університет імені Тараса Шевченка, вул. Володимирська, 60, червоний корпус, аудиторія уточнюється.

Дати: 2324.03.2013,  субота – неділя.

9.00 – 13.00 групи 1 та 3; 14.00 - 18.00 групи 2 та 4.

Учасники ІІІ етапу з КНЕУ:

1. Горкун Олександр Олександрович, 4 курс, факультет інформаційних систем і технологій
  2. Довгань Віктор Богданович, 5 курс, Фінансово-економічний факультет
  3. Ліпанова Юлія В'ячеславівна 3 курс, факультет інформаційних систем і технологій