ІІ студентський конкурс з корпоративної соціальної відповідальності від “Ernst & Young”

Оголошено реєстрацію на Другий студентський конкурс з корпоративної соціальної відповідальності. Партнер конкурсу – компанія “Ernst & Young”, міжнародний лідер з аудиту та консультування з питань ведення бізнесу.  Участь студентів у конкурсі – унікальний вклад у майбутню успішну кар’єру!

Учасники конкурсу: студентські команди з вищих навчальних закладів. Склад команди – до 5 осіб (студенти різних курсів та різних спеціальностей). Навчальний заклад також призначає викладача-консультанта.

Теми завдань на конкурс:

- «Вплив КСВ на репутацію компанії (на прикладі компанії “Ernst & Young”)»

або

- «Залучення персоналу компаній до КСВ-проектів (на прикладі компанії “Ernst & Young”)»

Компанія-партнер: “Ernst & Young” – міжнародний лідер з аудиту і консультування з питань ведення бізнесу. Партнер конкурсу надає: конкурсне завдання (проблему, у вирішенні якої компанія реально зацікавлена), інформацію, необхідну командам для дослідження, призначає консультанта на період роботи команд, стимулює переможців Конкурсу (матеріальні та нематеріальні стимули, стажування тощо), формує компетентний склад журі Конкурсу.

Попередній графік проведення конкурсу:

- реєстрація команд – до 20.03.13 р.

- організаційна зустріч у м. Київ, презентація завдання компанією партнером  – 20.03.13 р.

-  робота команд над завданням – до 15.05.13 р.

- проведення заключного етапу – захист презентацій - 16.05.13 р. (орієнтовно) у м. Київ

Реєстраційна АНКЕТА тут. Витрати на відрядження до Києва організатори Конкурсу не покривають.

Координатор збору команди від НСТ КНЕУ Ліза Вовченко (093) 534-9043 (http://vk.com/id23362405)