Форум Кар`єри від AIESEC

Найбільш хвилюючу проблему студентів та недавніх випускників - проблему працевлаштування, можна буде вирішити за 1 день, а саме 22 березня 2013 року в Києві на Форумі Кар`єри. Під час заходу Ви отримаєте можливість взяти участь у бізнес-семінарах від компаній-учасників та отримати інформацію про кар’єрні можливості від топ працедавців України.

Щоб стати учасником форуму, необхідно заповнити реєстраційну форму того міста, де Ви бажаєте прийняти участь. Слідкуйте за оновленням інформації на офіційному веб-сайті та в соціальних мережах.

Форум Кар’єри 2013 — одноденна кар’єрна конференція, що є місцем зустрічі студентів та молодих спеціалістів та компаній, які виступають працедавцями на ринку праці. Форум спрямований на вирішення проблеми зайнятості серед молоді та дає можливість знайти кращі вакансії в компаніях топ-роботодавцях України та дізнатись як побудувати кар’єру у майбутньому.

Час та місце проведення: Київ, 22 березня 2013 року в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка (вул. Мельникова 36/1).

Учасники: 200+ представників активної молоді з більш ніж 20 міст України, що пройшли попередню реєстрацію та відбір. Це студенти 4-5 курсів та випускники, які володіють англійською мовою, мають лідерські якості та досвід роботи в НГО.

Кар’єрні проекти проводяться в Україні вже 7-й рік поспіль з 2007 року. Організатором конференції є міжнародна молодіжна організація AIESEC при підтримці партнерів.