Всеукраїнська студентська олімпіада KSE із економіки бізнесу і фінансів

Київська Школа Економіки (KSE) запрошує студентів взяти участь у Всеукраїнській Студентській олімпіаді із економіки бізнесу і фінансів. Мета Всеукраїнської студентської олімпіади KSE – надати  можливість талановитим студентам проявити себе у науково-прикладних змаганнях. Що таке Всеукраїнська студентська олімпіада KSE із економіки бізнесу і фінансів?

Завдання Олімпіади складатимуться із запитань з декількома варіантами відповідей (тести). Завдання вимагатимуть застосування економічних та фінансових знань для розв’язання  різноманітних задач із прийняття рішень щодо капітальних ресурсів, використання фінансових інструментів та аналізу фінансових ринків.

Перший тур Олімпіади відбудеться у березні - квітні 2013 року у таких містах України:

• Львів – 22 березня
  • Донецьк – 2 квітня
  • Київ – 21 березня
  • Харків – 26 березня
  • Одеса – 3 квітня
  • Дніпропетровськ – 9 квітня

Дата проведення другого (фінального) туру Олімпіади – 18 квітня.

Хто може взяти участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді KSE? Студенти вищих навчальних закладів будь-яких спеціальностей, які цікавляться сучасними аналітичними методами для вирішення прикладних задач у сфері бізнесу та фінансів. Робоча мова Олімпіади – українська.

Що потрібно зробити, щоб взяти участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді KSE? Для участі в Олімпіаді KSE усі зацікавлені студенти повинні зареєструватися он-лайн принаймні за кілька днів до дня проведення Олімпіади.

На момент реєстрації кожен учасник має визначитись, чи бажає він у першому турі змагатись виключно у індивідуальному заліку, чи як у індивідуальному заліку, так і в командному заліку. Всі учасники першого туру автоматично розглядаються як кандидати на перемогу в індивідуальному заліку. Претенденти на перемогу у командному заліку також мають заздалегідь створити команду із 3-5 однодумців і придумати їй назву. Під час реєстрації кожен члену команди має вказати назву своєї команди у відповідному полі реєстраційної форми.

Напередодні Олімпіади всі зареєстровані учасники отримають запрошення на участь в Олімпіаді на електронну пошту з інформацією щодо точного місця проведення Олімпіади.

Як будуть обиратися переможці Всеукраїнської студентської олімпіади KSE і що їх очікує? Вибір переможців у першому та другому турах базуватиметься на балах, отриманих за виконання завдань Олімпіади. У першому турі переможці обиратимуться як у індивідуальному, так і у командному заліках. У другому турі переможці визначатимуться лише у командному заліку.

За результатами першого туру переможці у індивідуальному заліку у кожному регіоні отримають грошові винагороди у розмірі 800 грн. за перше місце, 500 грн. за друге місце та 300 грн. за третє місце. Одночасно з цим, у кожному регіоні буде визначено переможців у командному заліку (одна команда з кожного регіону). З цією метою для кожної команди буде розраховано середній бал  (сума балів всіх членів команди поділена на їх кількість), і команду з найвищим середнім балом у регіоні буде запрошено до участі у фінальному турі у Києві 18 квітня 2013 року.

За правилами Олімпіади у другому тури братимуть участь виключно члени регіональних команд-переможців не залежно від результатів регіональних індивідуальних заліків.

KSE надасть командам-переможцям першого регіонального туру гранти на покриття витрат на подорож до Києва.

На відміну від першого туру, де всі учасники працюватимуть над завданнями самостійно, у другому турі очікується командна робота над завданнями (одне завдання на команду). Переможцем другого туру вважатиметься команда із найвищим балом. Призовий фонд фінального туру у розмірі 4800 грн. буде розділено між членами команди-переможця.