Експертний круглий стіл «Електронні гроші та майбутнє платіжних систем», 28 березня, ІІІ корпус КНЕУ

АНОНС! Експертний круглий стіл «Електронні гроші та майбутнє платіжних систем» відбудеться 28 березня 2013 року в аудиторії 062 (ІІІ корпус КНЕУ). Організаторами заходу виступають Наукове студентське товариство КЕФ за підтримки Інституту кредитних відносин та кафедри банківської справи КНЕУ. Запрошені провідні викладачі кредитно-економічного факультету, фахівці з питань платіжних систем та практики банківського бізнесу.

Даний круглий стіл націлений на експертне обговорення й живу дискусію. Планується розглянути такі важливі аспекти розвитку платіжних систем та електронних грошей:

1. Основні тенденції розвитку вітчизняного та світового ринку грошових переказів.
2. Впровадження принципу взаємодії систем. Покращення доступності та безпеки грошових переказів.
3. Економіко-правове регулювання в сфері електронних грошей: проблеми та перспективи.
4. Стратегії розвитку сучасного ринку електронних грошей.
5. Роль електронних грошей в підвищенні доступності банківських послуг: вітчизняний та міжнародний досвід.

Участь попередньо підтвердили такі експерти:

• Александрова Уляна Ігорівна – керівник департаменту платіжної системи AVERS Банку «Фінанси та кредит»

• Нємкова Марина Михайлівна – керівник з розвитку та супроводу агентів системи AVERS за кордоном Банку «Фінанси та кредит»
  • Яківчук Максим Олександрович – начальник управління розвитку відділень та роздрібної торгівлі ПАТ «Банк НАРОДНИЙ КАПІТАЛ»
  • Тютюн Олександр Євгенійович – генеральний директор Внутрішньодержавної небанківської платіжної системи «GlobalMoney»

• Зарахович Анатолій Йосипович – виконавчий директор UAPay, радник голови правління ПАТ «Комерційний індустріальний банк»

• Ольшанський Олександр Якович – президент холдингу Internet Invest Group.

Модератор круглого столу: Івасів Ігор Богданович, д.е.н., проф. – професор кафедри банківської справи, директор Інституту кредитних відносин.

Інформаційний партнер – Портал банківської аналітики: http://bankografo.com

З організаційних питань звертайтесь:

Корнилюк Роман, к.е.н., старший викладач кафедри банківської справи КНЕУ

bankografo@gmail.com, тел. (066) 051-73-65

Фридель Володимир, аспірант кафедри банківської справи, голова Наукового студентського товариства КНЕУ frydel@kneu.edu.ua, тел. (067) 350-16-18

Запрошуємо студентів, професорсько-викладацький склад, експертів-практиків банківського бізнесу та всіх, хто цікавиться банківською тематикою, особливо майбутніх банкірів 🙂

Нагадування  в соціальних мережах - http://vk.com/nst_kef_ks4