Майстер-клас Юрія Цвєркуна від JCI Youth

Міжнародна організація активних громадян JCI Youth запрошує Вас відвідати майстер-клас успішного молодого бізнесмена Юрія Цвєркуна: "Шлях успіху молодого підприємця", що відбудеться 10 квітня о 19:00 в КНЕУ.

Юрій Цвєркун - успішний київський підприємець, засновник бюро перекладів "Профпереклад", яке спеціалізується на професіональному перекладі документів, нотаріальному засвідченню перекладу , легалізації в посольстві тощо. Компанія співпрацює з такими клієнтами як: телеканал «Новий», «MTV Украина», компанією «HyundaiCorporation», банками «UniversalBank», «ВТБ банк» та багато інших. Юрій є співзасновником юридичної фірми "Цвєркун, Мельник та партнери",  входить в рейтинг топ-10 українських молодих підприємців за версію журналу «Корреспондент», чемпіон світу в 2012 р. з інтелектуально-психологічної гри «Мафія».

Участь у заході є безкоштовною, за умови попередньої реєстрації.

Реєстрація відбувається до 8 квітня 21:00. Підтвердження про участь у події буде відправлено 8 квітня з 21:00 до 23:00. Кількість місць обмежена! Місце проведення буде вислано зареєстрованих учасникам 8 квітня.

Будемо раді вас бачити, тож захопіть з собою гарний настрій 🙂

З питанням стосовно заходу Ви можете звертатись: Лучик Дмитро, (063) 609-6776, dmitriy.luchik.94@mail.ru

Київський національний економічний університет
Яндекс.Метрика