Всеукраїнський конкурс студентських інвестиційних проектів

Український союз промисловців і підприємців та кафедра «Економіка підприємства» Економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка оголошують про старт першого Всеукраїнського конкурсу студентських інвестиційних проектів.

Захід проводиться УСПП спільно з КНУШ з метою виявлення найбільш талановитої молоді для забезпечення кадрового резерву українських підприємств та налагодження партнерства вищих навчальних закладів із роботодавцями.

До участі у конкурсі запрошуються студентські команди (склад 2-3 особи) вищих навчальних закладів України. Інвестиційний проект повинен містити чітке обґрунтування актуальності і новизни запропонованої ідеї, повністю розкривати її суть. Студенти мають представити маркетинговий, організаційний та виробничий план реалізації, який би переконав інвестора взятися за реалізацію цього проекту.

За організаційну частину Конкурсу відповідатиме кафедра «Економіка підприємства» Економічного факультету Київського національного університету ім. Т.Шевченка. УСПП сприятиме пошуку інвесторів для практичного втілення кращих студентських бізнес-ідей.

Реєстрація команд та відправка письмових робіт триватиме з 1 квітня до 6 вересня 2013 року. Оголошення результатів першого заочного туру відбудеться 30 вересня. Презентація та захист інвестиційних проектів переможців заплановані на 25 жовтня цього року.

Запрошуємо талановиту молодь нашої країни скористатися цією можливістю, спробувати себе в ролі підприємця. За більш детальнішою інформацією просимо звертатися до організаційного комітету Конкурсу за телефоном: (044) 259-01-47.

Про вимоги можна довідатися на сайтах організаторів:

www.uspp.org.ua,