Дні науки в Університеті

11-16 квітня 2013 року, відповідно до наказу ректора КНЕУ А.Ф.Павленка, відбудеться 80-та загальноуніверситетська наукова студентська конференція “Соціально-економічні перспективи України у XXI столітті”, що пройде на всіх факультетах Університету. Наукове студентське товариство КНЕУ запрошує студентів та професорсько-викладацький склад активно долучатись до Днів науки в Університеті й продуктивно та цікаво проводити як секційні, так і пленарні засідання.

Секційні засідання відбудуться по кафедрах впродовж тижня до початку пленарного засідання відповідного факультету. Найкращі доповіді студентів та аспірантів будуть рекомендовані до друку в збірнику матеріалів конференції та відзначені під час пленарного засідання.

Графік пленарних засідань подано в офіційному буклеті конференції.