ІII-ій Студентський турнір з настільної гри Scrabble

З 18-го березня по 14-те квітня у Києві пройде ІII-ій Студентський турнір з настільної гри Scrabble.Це гра, яка за два роки існування її україномовної версії завоювала шалену популярність серед активного студентства та прогресивної молоді. Як відзначають організатори Гравців захоплює можливість потренувати свої інтелектуальні здібності, а також надзвичайно весело провести час з друзями та знайомими за грою в Scrabble.

З 18-го березня по 14-те квітня у Києві пройде ІII-ій Студентський турнір з настільної гри Scrabble. Це гра, яка за два роки існування її україномовної версії завоювала шалену популярність серед активного студентства та прогресивної молоді. Як відзначають організатори Гравців захоплює можливість потренувати свої інтелектуальні здібності, а також надзвичайно весело провести час з друзями та знайомими за грою в Scrabble.

Дати весняного турніру 2013 року вже відомі та вже можна і треба збирати команди! Із 18 березня по 14 квітня понад 4000 студентів Києва змагатимуться за титули переможців, а також матимуть змогу довести, що саме їх ВНЗ виховує найрозумніших, найкреативніших та найвинахідливіших знавців рідної мови.

Взяти участь у турнірі і представити свій вищий навчальний заклад може кожен студент Києва. Досить лише прийти у визначений час в аудиторію вишу, де проходять відбіркові ігри і зареєструватися на участь у турнірі. Аби бути поза чергою реєструйтесь на сайті турніру - http://www.scrabble-ua.com/. Також можна звернутись у профком одного з вишів, що приймають турнір або написати на електронну пошту організаторів: play@vyklyk.com.ua

Участь в турнірі безкоштовна. Правила гри дуже прості, із ними можна ознайомитися безпосередньо перед грою або завітавши на наш сайт http://www.scrabble-ua.com/.

ВНЗ, які цього року прийматимуть Студентський турнір:

• Національний медичний університет  ім. О. Богомольця;
  • Київський національний університет ім. Т. Шевченка;
  • Національний Авіаційний Університет;
  • Київський національний економічний університет;
  • Київський національний торгово-економічний університет
  • Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова
  • Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”
  • Національний університет “Києво-Могилянська академія”
  • Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна”
  • Академія адвокатури України
  • Академія муніципального управління
  • Київський університет управління та підприємництва
  • Київський національний лингвистичний університет
  • Університет “КРОК”
  • Національний університет біоресурсів та природокористування України
  • Київський державний університет декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука

Ти студент вищезазначеного вишу? Тоді ми з нетерпінням чекаємо на тебе і твою команду!

Турнір складається з відбіркових ігор, що пройдуть у ВНЗ Києва, півфіналу та фіналу - в якому зустрінуться найсильніші команди! Кожен учасник отримає подарунок, а переможці турніру зможуть вибороти цінні та корисні призи від ТМ «Scrabble» та партнерів турніру –ТЕХНОМЕРЕЖІ F5, виробника комп’ютерних аксесуарів «TRUST» та виробника мережевого обладнання «TRENDnet»!

Відео з минулорічного турніру можете переглянути тут:  http://vk.com/scrabble.ukraine?z=video5770268_164219620%2F8f31164e0d2f6071d4

Українська молодь точно знає - розумним бути вигідно!

Отримати більш детальну інформацію можна на сайті www.scrabble-ua.com
Також запрошуємо Вас до офіційних спільност у соціальних мережах:

vk.com/scrabble.ukraine та www.facebook.com/scrabble.ukraine

З питань участі та партнерства у Києві звертайтесь:

play@vyklyk.com.ua

(063) 602-92-49 (Марина)