Відкрита лекція Президента KSE — Павла Шеремети в КНЕУ

Наукове студентське товариство КНЕУ запрошує Вас відвідати надихаючу лекцію "Конкурентоздатність у глобальній економіці: у пошуку блакитних океанів", у рамках якої Павло Шеремета ділитиметься своїм азійським досвідом втілення інновацій та розмірковуватиме над конкурентоздатністю на українському та світовому ринках. Не пропустіть унікальну можливість поспілкуватися із найвідомішим  українським спеціалістом у сфері  стратегічного менеджменту, за версією Forbes.

Дата: 25 квітня (четвер)

Місце: 1 корпус КНЕУ, конференц-зал (проспект Перемоги, 54/1).

Початок - 16:00. Реєстрація 15:45-16:00.

Хочеш стати свідком грандіозної студентської події? Реєструйся онлайн !

Нагадування в соціальних мережах - http://vk.com/nst_sheremeta

Павло Шеремета є Президентом Київської школи економіки та заступником Голови Глобальної ради з питань України на Всесвітньому Економічному Форумі. Він викладає стратегію і лідерство у провідних бізнес-школах багатьох країн Східної Європи та Азії. Павло вів економічну програму “Вільні Люди” на Телеканалі ТВі і пише регулярні колонки для журналу Forbes Украина. Він часто виступає модератором, коментатором і доповідачем на різноманітних конференціях.

Пан Шеремета обіймав посаду Президента та Старшого консультанта Інституту Стратегії Блакитного Океану Малайзії з 2008 по 2011 рр. Він був першим деканом Києво-Могилянської бізнес-школи (KMBS) протягом 1999-2008 рр. До цього Павло Шеремета обіймав посаду Директора програми MBA [Інституту Менеджменту (MIM-Київ)] та працював проектним менеджером в [Інституті відкритого суспільства] у Будапешті. У 2006-2010 роках Павло Шеремета був Віце-президентом Асоціації із розвитку менеджменту у Центральній та Східній Європі (CEEMAN), організації з 200 інституційними членами з 50 країн, а наразі він є почесним членом її Ради директорів. У 2006 році пан Шеремета увійшов до списку 15 найкращих менеджерів в Україні за версією журналу «Компаньйон».

Пан Шеремета отримав диплом MBA в університеті Еморі (Атланта, США). Він закінчив програми управлінського розвитку у Гарвардській школі бізнесу, Інституті Стратегії Блакитного Океану в Бізнес-школі INSEAD, Міжнародній Китайсько-Європейській бізнес-школі, а також Центрі розвитку лідерства при Інституті управління імені Джека Уелча. Наразі він навчається на докторській програмі у Школі менеджменту IEDC-Bled (Словенія).

Київський національний економічний університет
Яндекс.Метрика