Презентації монографії «Глобальний економічний розвиток: тенденції, асиметрії, регулювання»

Запрошуємо Вас взяти участь у презентації монографії «Глобальний економічний розвиток: тенденції, асиметрії, регулювання» за науковою редакцією професорів Д.Лук'яненка, А.Поручника, В.Колесова. Презентація відбудеться 21.05.2013  (вівторок) в конференц-залі (головний корпус)  Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Початок в 11:00.

Монографія є результатом багаторічних досліджень інтернаціонального авторського колективу, який представляє наукові  школи глобалістики Московського державного університету ім. М.В. Ломоносова та Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

В ході презентації буде можливість почути думки з проблем глобальної економіки та поспілкуватись з авторами монографії на актуальні питання економічного розвитку.