Грантова програма Єльського університету

Всесвітня програма Єльського університету - "Лідери світу" (Yale World Fellows Program) - у кожному навчальному році приваблює майбутніх видатних діячів з усього світу, яким належить внести значний внесок у розвиток своїх країн. Програма націлена на те, щоб підтримати молодих лідерів, розвинути у них навички критичного мислення, стратегічного планування і допомогти їм встановити міжнародні контакти.

Пріоритетні напрямки: державне управління, бізнес, недержавні організації, релігія, військова сила, медіа, мистецтво. Група, приблизно 16 осіб, учасників програми підбирається таким чином, щоб її склад був різноманітним і географічно збалансованим. Крім спеціальної освітньої програми, стипендіати можуть слухати будь-які курси, які проходять в Єльському університеті.

Тривалість програми складає півроку - з середини серпня по грудень 2014 року. Грант покриває всі витрати кандидата, а також включає стипендію.

Вимоги до кандидатів:

• як мінімум п'ять років роботи в обраній сфері;
  • вільне володіння англійською мовою;
  • громадянство будь-якої країни, крім США.

Перевага надається кандидатам, які не мають досвіду навчання або роботи в США.

Подати заявку необхідно онлайн, попередньо зареєструвавшись на сайті університету. Пакет документів повинен містити:

• заповнену форму заявки;
  • CV;
  • три есе (не більше 500 слів): перше має описувати мінімум три цілі і яким чином кандидат планує їх досягти, друге - особисту та суспільну необхідність участі у даній програмі, третє - що кандидат може дати спільноті Єльського університету;
  • фотографію.

Заявки приймаються до 4 грудня 2013 року. У лютому-березні 2014 року будуть обрані півфіналісти конкурсу, з якими буде проведено телефонне інтерв'ю. В квітні будуть оголошені остаточні результати.

Контакти applicant.worldfellows@yale.ed

Докладніше тут!