Майстер-клас «Контекстна реклама або як отримати клієнта вже завтра»

Наукове студентське товариство спільно з Школою рекламних технологій запрошує Вас на безкоштовний майстер-клас від гуру пошукового маркетингу - Антона Воронюка. coque huawei p30 Поринь у зовсім іншу реальність - приголомшуючий світ реклами та маркетингу!

Ви дізнаєтеся : - як досягти перших позицій в результатах пошуку; - чудеса таргетування ; - оцінка ефективності кампаній в Інтернеті ; - можливості системи веб-аналітики. Ми на 200% впевнені в цікавості цього майстер-класу!

Антон Воронюк - викладач є співзасновником компанії WebPromo, coque autres galaxy samsung яка надає комплекс послуг в області пошукового просування , а також контекстної реклами на зарубіжному і вітчизняному ринках. Антон пройшов сертифікаційні програми Google Adwords Qualified Individual , Яндекс Директ , coque samsung Google Analytics Qualified Individual, coque huawei p20 є акредитованим фахівцем по роботі з системою «Бегун».

Дата: 19 вересня 2013 (четвер) Час: 19:00 Місце проведення: пр -т Перемоги, coque huawei p20 54/1 , КНЕУ, 1 корпус, coque samsung a40 ауд.