Безкоштовна презентація програм навчання закордоном — Німеччина, Канада, США, Швейцарія.

4 жовтня компанія StudyBridge надає можливість отримати безкоштовну консультацію та максимум інформації про всі секрети і тонкощі зарубіжної освіти, її доступність і перспективи для українського студента. Ви зможете поспілкуватись із випускниками закордонних вузів, задати питання представникам навчальних програм та просто з’ясувати для себе питання пов’язані із навчанням закордоном.

Дата: 4 жовтня (п’ятниця)

Місце: ауд. 419, 1 корпус  КНЕУ

Початок: 14:30

Серед зареєстрованих учасників буде розіграш безкоштовних проб TOEFL та інших приємних сюрпризів.

Презентація включає обговорення таких програм як:

• English School of Canada – мовні курси в Канаді, підготовка до університету і вступ без екзаменів. Мала частка російськомовних студентів, відмінне розташування в центрі Торонто, висококваліфіковані викладачі та найбільша кількість вишів-партнерів.

• ELS America – все про те, як вивчити англійську та вступити до американського університету, і навіть можливість одержати стипендію!!! Також ви дізнаєтеся: - скільки коштує навчання у США, - рейтинговість вишів – що це? - як потрапити до ТОП-вишів США і світу, - як зробити свої документи найбільш конкурентними, - які спеціальності користуються попитом серед іноземних студентів і які кар’єрні перспективи після одержання диплома.

• Sheridan Institute of Technology and Applied Learning – вступити до провідного політехнічного вишу Канади без іспитів, безліч спеціальностей, оплачувані стажування, три роки робочої візи. Високий відсоток працевлаштування після закінчення навчання, а також, які компанії зі світовим ім'ям бажають працювати з випускниками Sheridan College.

• Geneva Business School – хочете отримати бізнес-освіту високого рівня і працювати у всесвітньо відомих організаціях, як ООН, Nestle, P&G та ін. Висока якість викладання, оплачувана практика за фахом, високий відсоток працевлаштування (більше 150 успішних всесвітньо відомих компаній таміжнародних організацій відбирають кращих у свою команду після закінчення навчання).

• HTMI – лідери з підготовки фахівців у сфері готельно-ресторанного менеджменту та розважальної індустрії. Практичні заняття, оплачувані стажування та подальше працевлаштування за фахом.

За додатковою інформацією звертайтеся за: e-mail: info@studybridge.com.ua, тел. 044 461 99 23, моб. (050) 166 65 98, (098) 513 11 15. Контактна особа в КНЕУ Чолій Ігор - (097) 726 18 35.