Відкритий виступ архітектора Microsoft — Марка Збіковскі в КПІ

НТУУ «Київський політехнічний інститут» запрошує на відкритий виступ архітектора Microsoft - Марка Збіковскі, який відбудеться 15 жовтня 2013 року. Тема виступу:  «Looking back after 25 years at Microsoft» («Осмислюючи 25 років роботи в Microsoft»).

Марк Збіковскі - колишній архітектор Microsoft і піонер в галузі розробки програмного забезпечення. В даний час - старший технічний консультант компанії Parallels, лектор Вашингтонського університету. У Microsoft він очолював служби розробки MS- DOS, OS/2 , Cairo і Windows NT. Марк один з головних архітекторів і розробників Windows NTFS, найпопулярнішої файлової системи. Свого часу він був одним з перших комп'ютерних хакерів.

Майстер-клас організований за сприяння першого в Україні Фонду грантової підтримки стартапів Global Technology Foundation, компанії Jelastic , венчурного фонду Runa Capital і венчурної компанії TA Venture.

Час: з 15:00 до 16:30 .

Місце: НТУУ « КПІ» (1-й корпус , зал Вченої ради) .

Адреса: просп. Перемоги 37 , корп.1 .

Реєстрація для участі у майстер-класі обов'язкова. Будь ласка, зареєструйтесь для участі у заході перейшовши за цим посиланням.

Увага: захід пройде англійською мовою, без перекладу.