Чемпіонат Ace Manager від BNP Paribas!

Один з найбільших світових кейс-чемпіонатів відкриває реєстрацію на новий раунд 2014 року. Приймай участь у BNP Paribas Ace Manager 6 та позмагайся за призовий фонд у 15 000 Євро, подорож до Парижу, VIP-квитки на чемпіонат Франції з тенісу та стажування в обраному відділі банку! Українські студенти вже займали призові позиції, прийшов саме твій час проявити себе!

Про чемпіонат

Ace Manager – фінансове змагання, що об’єднує тисячі студентів та молодих спеціалістів зі всього світу в процесі інтерактивної гри. В минулому році чемпіонат зібрав більше 19 000 студентів з усього світу.

Створений експертами BNP Paribas та професорами кращих університетів світу,  Ace Manager дозволяє відчути себе сучасним інвестиційним банкіром, який щоденно приймає участь в мільярдних угодах та консультує найбільші компанії. Ти отримаєш знання і навички, що кожен день використовуються у реальному житті, а також станеш краще розуміти сучасну діяльність інвестиційних банків.

Хід змагань

В ході цьогорічного змагання, команди, що складаються з трьох осіб до 26 років, повинні вирішити 7 кейс-завдань із різних сфер діяльності банку.

- Інвестиційний банкінг

- Інвестиційні рішення

- Роздрібний банкінг

На кожне із завдань командам виділяється певний час, по закінченню якого команди повинні надіслати відповіді. До кожного кейсу додаються навчальні матеріали з тематики завдання, що дозволяють зрозуміти завдання без попередніх знань у конкретній області.

За рішення завдань командам нараховуються ігрові кошти «Aces».

5 команд, що отримают найбільшу кількість балів, вирішать додатковий кейс на фінальному змаганні в Парижі та презентують його експертам BNP Paribas.

Нагороди

Найкращі команди отримують грошові призи із фонду розміром 15 000 Євро, путівки до Парижу, VIP-квитки на весь чемпіонат Франції з тенісу, можливість стажування у престижних відділах найбільшого банку Європи.

Навіть якщо ти не займеш призове місце, ти отримаєш неоцінимий досвід і знання, а також сертифікат і вагомий плюс до свого резюме, що допоможе при працевлаштуванні, особливо в інвестиційній сфері.

Як прийняти участь?

1. Створи команду з 3-х учасників до 26 років, або приєднайся до існуючої.

2. Зареєструйся разом із командою на acemanager.bnpparibas.com до 10 квітня 2014 року

3. Починай змагатися 17 квітня та перемагай!

Корисна інформація

Отримай відповіді на свої питання і корисну інформацію у офіційній групі чемпіонату в КНЕУ

http://vk.com/amkneu

Додаткові питання - координатору Ace Manager в КНЕУ (на електронну адресу, або у соц. мережах)

acekneu@gmail.com

http://vk.com/kuznetsov_maksym

https://www.fb.com/maksym.kuznetsov.7

Реєструйся прямо зараз та готуйся до боротьби! 🙂

Київський національний економічний університет
Яндекс.Метрика