ДЛЯ ЧОГО СТУДЕНТУ НАУКА? А МИ ВІДПОВІДЬ ЗНАЄМО!

Щодня в Університеті до нас надходить інформація про наукову роботу, якісь наукові заходи. Мабуть, спадають на думку питання: а що це таке? І «з чим його їдять»? А й справді, на перший погляд це все здається таким недосяжним, що не привертає вашої уваги. По великому секрету розкажемо Вам для чого студенту опановувати незвідані таємниці наукового світу…

РУЙНУЄМО МІФИ ПРО «НУДНУ НАУКУ»

Співпраця з нами – це перш за все живе спілкування… Спілкування з такими ж студентами-однодумцями, з цікавими лекторами та авторитетними науковцями, з впливовими фахівцями-практиками та успішними людьми. Адже, народна мудрість каже: "Оточення формує людину". 

Зокрема, на запрошення та за сприяння Наукового студентського товариства, своїм досвідом з студентами КНЕУ під час відкритих лекцій-дискусій ділились:

Тут ви завжди почуєте щось нове, цікаве, актуальне, тобто будете в курсі останніх новин зі світу економіки, фінансів, менеджменту, маркетингу, юриспруденції. Це не нудні лекції, це ті знання, які потім неодноразово вам стануть у нагоді при спілкуванні у ділових колах та з просто освіченими людьми.

РАЗОМ МИ УСПІШНА КОМАНДА

Для всіх нас участь у Науковому товаристві – це й шалений організаторський досвід! Адже, неодноразово ми проводили масштабні наукові заходи. Зокрема, одним з найяскравіших можна зазначити Науковий Форум «Україна в європейській моделі економічної взаємодії», під час роботи якого учасники мали змогу подискутувати з провідними вітчизняними економістами та аналітиками.

Такі безцінні навички Ви зможете ефективно використати і в подальшому, самореалізувавшись як успішний керівник, який вміє правильно організувати роботу на фірмі/підприємстві.

ЗАСТАВТЕ СВІТ ПРО ВАС ЗАГОВОРИТИ

Кожен з Вас зможе свої напрацювання представити широкому загалу на численних круглих столах, наукових конференціях, ділових форумах, а також різноманітних конкурсах наукових робіт, які нерідко супроводжуються хорошими гонорарами 🙂 А це – безцінний досвід, який навчить Вас:

  • правильно аналізувати необхідний матеріал,
  • грамотно формулювати свою думку,
  • успішно виступати перед різною аудиторією,
  • доречно та коректно аргументувати власні ідеї,
  • ефективно та змістовно відповідати на поставлені запитання;

Такі навички безсумнівно стануть у нагоді і в подальшому, оскільки, яку б життєву стежину Ви не обрали для себе, завжди потрібно вміти доносити свою думку до слухачів, переконувати.

НЕ НАУКОЮ ЄДИНОЮ

Більшість стверджують, що студентські роки є найвеселішим періодом у житті. Однак, якщо ви бажаєте безмежно розширити коло спілкування, познайомитись з однодумцями з інших факультетів, університетів чи, навіть, і країн, то активна діяльність у Науковому товаристві Вам у цьому посприяє.

Чи часто Ви буваєте у стінах Міністерства закордонних справ України? Ми й туди добрались 🙂 Враження після такої екскурсії були незабутні!  Ми змогли по новому глянути на історію України та сучасну дипломатію…

А для особливо активних молодих науковців ми проводимо й виїзні засідання НСТ КНЕУ  для обговорення суспільно-важливих питань у приємній компанії друзів 😉

 ЕПІЛОГ

Студентська парта є своєрідним стартовим майданчиком у самостійне доросле життя. А ті знання, досвід та корисні навички, отримані разом з нами, посприяють вихованню справжнього фахівця своєї справи, який не боятиметься труднощів та швидко підніматиметься своїми сходинками кар’єрної драбини. Як говорять у народі – «Крізь терни до зірок»!

P.S.  Ти ще не в НСТ? ТОДІ НАТИСНИ ТУТ! І пам’ятай – Науку Створюєш Ти!


Автор: Андрій Бобанич - аспірант кафедри банківської справи КНЕУ, керівник Молодіжного клубу економічних дискусій, учасник та організатор багатьох наукових заходів.

«Будьте активними і креативними! Та не забувайте частіше посміхатись :)»Київський національний економічний університет
Яндекс.Метрика