Стажування у Світовому банку (м.Вашингтон)

До 31 січня 2014 року відкрито набір для літніх стажувань у Світовому банку в США. Участь можуть брати кандидати із ступенем бакалавра та аспіранти, в області економіки, фінансів, розвитку людського потенціалу, соціальних наук, сільського господарства, розвитку приватного сектора, а також інших суміжних областях.

Світовий банк пропонує стажування для молодих людей , охочих дізнатися більше про економічні та соціальні питання, які впливають на життя людей в усьому світі. Програма пропонує можливості для навчання і роботи, які забезпечують практичний досвід. Програма стажуваннь Банку дає можливість поліпшити свої практичні навички в міжнародному середовищі.

Більшість позицій знаходяться у Вашингтоні, округ Колумбія, з мінімальною тривалістю чотири тижні.

Світовий банк шукає найталановитіших людей з усього світу. Співробітники Банку працюють з урядами, групами громадянського суспільства, приватного сектору та інших у країнах, що розвиваються по всьому світу, допомагаючи людям у всіх областях розвитку.

Вимоги:

  • щоб мати право на стажування, кандидати повинні мати ступінь бакалавра або бути аспірантами (очна аспірантура). Як правило, успішні кандидати мають завершили свій перший рік навчання в аспірантурі або вже PhD;
  • вільне володіння англійською мовою;
  • обчислювальні навички роботи
  • перевагу надає знання однієї з мов - таких як французька, іспанська, російська, арабська , португальська і китайська.

Для зимових стажувань (грудень- березень) - термін подачі заявок 31 жовтня кожного року. Для літніх (червень- вересень) - заявки приймаються до 31 січня кожного року.  Подати заявку онлайн можна тут. Всі заявки повинні бути представлені в режимі онлайн.

Для отримання додаткової інформації ТУТ.

Київський національний економічний університет
Яндекс.Метрика