3D тренінг/практика з управління компанією ViAL+

Кафедра стратегії підприємств КНЕУ запрошує взяти участь в унікальному 3D тренінг/практиці з управління компанією з використанням інноваційної технології «Бізнес-симуляції ViAL+» - однієї з найефективніших бізнес-симуляцій, який розпочинається 12 листопада 2013 року.

.

Програма тренінгу передбачає:

1. Вступна інформація.

2. Формування стратегії і тактики компанії:

• формування цілей розвитку підприємства;
  • взаємозв’язок стратегії і тактики;
  • аналіз зовнішнього середовища діяльності компанії.

3. Внутрішня організація компанії:

• організація виробничого процесу виготовлення продукції;
  • управління персоналом;
  • маркетинг і збут продукції
  • фінансова діяльність компанії.

4. Практичне закріплення в бізнес-просторі симуляції “ViAl+”

Тренінг триває 3 тижні. Проходить в очному форматі (зустрічі на початку, впродовж та в кінці тренінгу).

Регламент тренінгу:

I етап. Ввідний семінар щодо основ ведення бізнесу (основні поняття, прийоми і підходи до прийняття рішень. Проходження начального режиму в бізнес-симуляції ViAL+. Тривалість: 1 день, 3 години.

II етап. Інтерактивна частина проходження 7 періодів (період ― хід в бізнес-симуляції ViAL+). Прийняття рішення раз на день в інтерактивному режимі. У вівоторок зустріч для обговорення отриманих результатів і нової інформації щодо прийняття рішень. Тривалість 7 днів (до вівторка 2-ого тижня).

III етап. Інтерактивна частина проходження 7 періодів. У вівторок зустріч для обговорення отриманих результатів і нової інформації щодо прийняття рішень. Прийняття рішення раз на день в інтерактивному режимі. Тривалість 7 днів (до вівторка 3-ого тижня).

IV етап. Інтерактивна частина проходження 7 періодів. Прийняття рішення раз на день в інтерактивному режимі. Тривалість 7 днів (до вівторка 4-ого тижня).

V етап. Підведення підсумків. В останній вівторок прийняття ще одного-двох рішень і підведення підсумків по результатам. Видача свідоцтва. Тривалість 1,5 години ввечері вівторка.

Дата та час початку тренінгу: 12.11.13 о 16:00;

Місце проведення: 265 каб. Навчально-тренінговий центр економіки та управління підприємством КНЕУ. Адреса: проспект Перемоги, 54/1 (М. Шулявська).

Ціна: 400 грн.

Для студентів КНЕУ: 300 грн.

Якщо Ви прийшли разом  з друзями: 200 грн. з особи.

Реєстрація тут!

Контакти: (097)-224-2921 Віталій Паздрій, e-mail: pazdriy_v@list.ru