Безкоштовний майстер-клас Ельдара Нагорного: «Маркетинг контентних проектів»

Наукове студентське товариство спільно з Школою рекламних технологій Advertising School запрошують взяти участь в безкоштовному майстер-класі від гуру Інтернет-реклами Ельдара Нагорного на тему: «Маркетинг контентних проектів», який відбудеться 13 листопада в КНЕУ.

.

Ельдар Нагорний - директор з маркетингу холдингу United Online Ventures.

Кар'єра:

• В даний час керує маркетингом United Online Ventures - найбільшого медіа-холдингу України, який об'єднує активи United Media Holding і Медіа Групи Україна - портали bigmir.net, tochka.net, i.ua , а також сейлз-хаус Digi Media і агентство MI6.
  • До цього очолював онлайн-маркетинг російського холдингу Hearst Shkulev Media . Курирував web - представленням брендів Maxim, Elle, Elle Girl, Wday, Psychologies, Щасливі Батьки, Marie Claire та інших .
  • Раніше очолював департамент онлайн-маркетингу в холдингу United Media Holding (korrespondent.net, forbes.ua , focus.ua , kp.ua, aif.ua , bigmir.net , i.ua , tochka.net , football.ua , isport . ua , vgorode.ua , dengi.ua , gloss.ua , tv.ua та інші).
  • Стаж в онлайн-маркетингу - більше 5-ти років. PM в web-розробці - більше 7-ми років.

Ви дізнаєтеся:

• Що необхідно для запуску контентного проекту?
  • Три ключових етапу Інтернет маркетингу . Що і навіщо?
  • Маркетинг контентного проекту. Як нічого не забути ?
  • Як не втратити контроль і отримати все?
  • Що можна зробити своїми руками, а коли треба кликати на допомогу?

Якщо Вас цікавить рекламний бізнес - не пропустіть шанс поспілкуватися з одним із кращих професіоналів у сфері онлайн-маркетингу!

Дата і час проведення : 13 листопада , початок 19:00

Місце проведення: 1-й корпус КНЕУ, 401 ауд.

Додаткові питання - телефонуйте організаторам (067) 536-0973 , (050) 851-9741.