Круглий стіл: «Основи успішного брендингу в Україні»

Шановні студенти та викладачі! Наукове студентське товариство Факультету Міжнародної економіки і менеджменту запрошує усіх бажаючих відвідати круглий стіл на тему: «Основи успішного брендингу в Україні», coque huawei nova який відбудеться 21 листопада (четвер) 2013 року.

. coque samsung a70 . . coque huawei p10 . coque iphone xr На Вас чекає динамічнне та цікаве обговорення такий питань:

• Поняття брендингу.
  • Основні принципи брендингу.
  • Найуспішніші українські бренди
  • Розвиток бренду в Україні.
  • Як зробити український бренд конкурентноспроможним.

Якщо підприємницька діяльність та розвиток бренду – це Ваше життя, coque samsung a6 не забудьте відвідати наше обговорення! Дізнавайтесь більше разом з НСТ! Дата і час проведення : 21 листопада початок о 16:00 год. Місце проведення: 1-й корпус КНЕУ, coque samsung a5 501 ауд. coque samsung a70 Додаткові питання: (097) 60 67 665,