Всеукраїнська практична конференція з продажів «iSell» від JCI Youth

Міжнародна некомерційна організація лідерів JCI Youth за партнерства Samsung Electronics презентує Всеукраїнську практичну конференцію з продажів "ISell”, орієнтовану на практичні знання та навички про ефективні продажі. Приєднуйся 14 та 15 грудня до 170 учасників практичної конференції "iSell” у Києві та проведи два дні у середовищі професіоналів своєї справи.

Місце проведення “iSell” 2013: м. Київ, 101 Tower business center (Kiev, Tolstoy Street, 57)

Спікери конференції - досвідчені власники, директори та керівники відділів продажів, які кожного дня успішно продають свої товари та послуги, зможуть поділитися з вами своїми секретами. В ході практичних доповідей та мастер-класів спікери навчать, як досягти успіху у продажах крок за кроком – від знайомства і першого контакту до підписання угоди та післяпродажного сервісу.

Ключові теми:
1. історії успіху.
2. b2b продажі.
3. b2в маркетинг.
4. в2с продажі.
5. техніки продажів.
6. мистецтво презентацій.
7. нетворкінг та публічні виступи.

На вас чекають несподівані подарунки та нові захоплюючі можливості. Не пропусти в режимі реального діалогу поспілкуватися із успішними людьми, перейняти їхній досвід та придбати цінні знання для старту в сфері продажів.

Вартість участі у конференції “isell” - 150 грн. Для учасників від НСТ КНЕУ - знижка! (Для отримання знижки звертайтесь - Володимир Фридель).

Стежте за новинами на сайті конференції http://isell.jciyouth.org/, а також за нашими сторінками в соцмережах http://vk.com/isellnew, https://www.facebook.com/groups/isellnew/.

По всім питанням стосовно організації заходу Ви можете звертатись: Білозор Сергій, (050) 56-32-943.

Реєстрація за посиланням.

 

Київський національний економічний університет
Яндекс.Метрика