НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «Перспектива дистанційної освіти» (м.Київ)

Європейський університет та Асоціація навчальних закладів України приватної форми власності вперше проводить науково-практичний семінар “Перспектива дистанційної освіти”. Оргкомітет запрошує взяти участь у семінарі, який відбудеться 18 грудня 2013 року у приміщені Європейського університету (м.Київ).

.

У роботі семінару беруть участь відповідальні працівники Міністерства освіти і науки України, науково-педагогічні та наукові працівники навчальних закладів України.

Тематика семінару:

• Стан та перспективи дистанційного навчання: світові тенденції та ситуація в Україні.
  • Нормативно-правове поле дистанційного навчання.
  • Арсенал дистанційного навчання. Технології, моделі, методи.
  • Як розпочати. Алгоритм запровадження дистанційного навчання.
  • Як це працює. Досвід Європейського університету.

Реєстрація учасників семінару у приміщенні Європейського університету, м. Київ, бульв. Акад. Вернадського, 16-в, з 9:00 до 10:00 18 грудня 2013 р. Початок роботи семінару – 18 грудня 2013 р. о 10:00.

Участь у семінарі безкоштовна. Детальніше в ІНФОРМАЦІЙНОМУ ЛИСТІ.