Круглий стіл: «ДОВІРА ДО БАНКІВ: ЕКОНОМІКА, ІНФОРМАЦІЯ, ПСИХОЛОГІЯ»

Наукове студентське товариство КЕФ запрошує взяти участь в міжуніверситетському круглому столі на тему: «ДОВІРА ДО БАНКІВ: ЕКОНОМІКА, ІНФОРМАЦІЯ, ПСИХОЛОГІЯ», який відбудеться 13 грудня (п’ятниця) 2013 року в аудиторії 062 (ІІІ корпус КНЕУ). coque samsung a10 Обговорення проходить за підтримки Інституту кредитних відносин та кафедри банківської справи КНЕУ. coque huawei p30 Також участь візьмуть студенти і викладачі факультету банківського бізнесу Тернопільського національного економічного університету.

Мета заходу:обговорення студентами, теоретиками і практиками проблем формування довіри до банківської системи України, взаємозв’язку економічних, інформаційних та психологічних аспектів впливу на довіру до вітчизняних банків. coque autres iphone Учасники: студенти, професорсько-викладацький склад, практики банківського бізнесу та всі, хто цікавиться банківською тематикою. coque huawei p10 Запрошені експерти "Промінвестбанк" та "НадраБанк". coque samsung a8 Тематичні напрямки обговорення:

• «Економічні аспекти визначення та формування довіри до банківської системи України»
  • «Інформаційна політика банку: методи її ведення та захисту від інформаційних загроз»
  • «Психологічні чинники та способи впливу на зростання довіри до вітчизняних банків»

Запрошуються усі бажаючі, хто цікавиться банківською тематикою, особливо майбутні банкіри 🙂 Додаткові питання – Юлія Чумак, голова НСТ КЕФ (093) 858-9076 Дата: 13 грудня (п’ятниця), час: 14:40 – 16:00 Реєстрація учасників: з 14:20 до 14:40. coque samsung a20 Місце: 062 аудиторія, 3-й корпус КНЕУ (6-й поверх, вул.