Тренінговий день «СТРУМ» в КНЕУ

Ти перспективний студент і мрієш у майбутньому стати вдалим підприємцем? Тебе цікавлять соціальний бізнес та соціальний маркетинг? Тобі цікаві навички лідера та успішної людини? Тоді цей захід саме для тебе! Наукове студентське товариство КНЕУ запрошує взяти участь у Всеукраїнському соціальному молодіжному освітньому проекті “Струм”, який відбудеться 13 грудня (п'ятниця) 2013 року в КНЕУ!

.

. . Успішні підприємці та сертифіковані бізнес-тренери поділяться своїм досвідом та практичними кейсами ведення бізнесу. Окрім цього, ти отримаєш відповіді на питання:

 1. Як побудувати стійкий соціальний бізнес та змінити поведінку людей?
 2. Як отримати максимальний прибуток з мінімальними часовими та фінансовими затратами?
 3. Як ефективно спланувати свою роботу та налагодити роботу у команді?
 4. Як скласти резюме та вдало пройти співбесіду?
 5. Як стати лідером?

Коротка програма тренінгового дня в КНЕУ:

 • 09.30-10.00 Реєстрація учасників
 • 10.00-10.10 Вступне слово організатора
Гліб Лісовський, засновник і керуючий партнер групи компаній соціального бізнесу «О2».
 • 10.10-11.30 Тайм -менеджмент. 10 секретних «фішок» управління часом
Олег Ішин, експерт з ефективного управління часом . Консультант з побудови кар'єри. coque samsung a5 Засновник і керівник Тренінгового центру "Розвиток" . Як бізнес - тренер пройшов супервізію в навчальному центрі компанії DUNIA (Арабські Емірати) . coque huawei p10 Член Всеукраїнської асоціації бізнес-тренерів і консультантів. Автор програми " Тайм - менеджмент від успішних людей".
 • 11.30-11.45 Перерва
 • 11.45-13.05 Система відбору персоналу. Як грамотно скласти резюме і успішно пройти співбесіду
Олександр Табунець , бізнес- тренер з практичними навичками побудови успішної кар'єри від менеджера з продажу до керівника департаменту , і внутрішньокорпоративного бізнес тренера. coque iphone 5 Працював у загальновідомих компаніях Wrigley, Kraft Foods Ukraine , PepsiCo.
 • 13.05-13.25 Перерва . Кава - брейк
 • 13.25-14.40 Лідерство в кар'єрі та бізнесі. 7 ключових навичок ефективного лідерства:
Андрій Барсуков, бізнес- тренер , експерт в лідерстві і мотивацій , публіцист , спікер. coque huawei nova 13 -річний досвід роботи в області, пов'язаних з маркетингом і дистрибуцією продовольчих і промислових товарів. 5 років досвіду створення і проведення більш 300 тренінгів , навчання , кар'єрних навичок , комунікацій . Член Міжнародної організації молодих лідерів JCI .
 • 14.40-14.50 Перерва
 • 14.50-16.00 Соціальний маркетинг, як основа побудови стійкого бізнесу та розвитку суспільства.
Гліб Лісовський, сертифікований бізнес - тренер. Експерт у галузі соціального маркетингу . coque samsung a70 Засновник і керуючий партнер групи компаній соціального бізнесу «О2». Організатор «Форуму кращих соціальних проектів України ». coque iphone xr Учасник робочої групи з розробки « Національної стратегії сприяння розвитку соціальної відповідальності бізнесу».
 • 16.00-16.15 Обмін думками. Обговорення. Завершення події.

Участь безкоштовна! Приходь. Буде цікаво та корисно! 🙂 Для участі необхідно обов'язково ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ. Нагадування в соціальних мережах VK//nst_trening_strum Дата: 13 грудня (п'ятниця) Місце: І корпус КНЕУ (просп. Перемоги 54/1) ауд. 203 (зал ректорату). coque samsung a40 Час: 10:00 - 16:00 (згідно програми, ви можете відвідувати різні тренінги) Повна програма заходу. Інформація щодо проекту "СТРУМ" для партнерів та вузів. Додаткові питання задавайте координаторам події: від НСТ КНЕУ - Марія Кульбако (068) 102-1338, від проекту "СТРУМ" - Тетяна Іванісова (050) 735-5471.

Київський національний економічний університет
Яндекс.Метрика