«VI Зимова Студреспубліка»: який наступний крок для України та світу?

Сьогодні Україна переживає гостру державну кризу. Переконані, що її спричинили не тільки політичні чинники, але, передусім, системна відсутність осмисленого, відповідального, стратегічного підходу до того, що є нашим спільним, у тому числі до майбутнього. Саме тому тема «VI Зимової Студреспубліки» - «Наступний крок (для України та світу)». Зустріч  традиційно проходитиме в Карпатах 28 лютого - 3 березня 2014 р.

Цільова аудиторія проекту: учасники Студреспубліки (чи інших республіканських проектів) будь-якого з років, активні громадяни, депутати різних рівнів, підприємці, викладачі вишів, громадські діячі, молодь, студентство.

Програма проекту передбачає проведення оргдіяльнісної гри протягом 3-х повних діб за участю біля 60 осіб.

Особливості! У процесі гри застосовуються методи й інструменти, які дадуть змогу глибоко зануритися в проблематику та знайти відповіді на найскладніші питання. Планується досягнення ефекту «повного занурення», що передбачає участь в абсолютно всіх заходах, а також заборону вживання алкоголю. При порушенні даної вимоги організатори залишають за собою право на виселення порушника без повернення оргвнеску.

Умови участі: учасники відбираються серед представників цільової аудиторії шляхом конкурсного відбору на основі проходження простої онлайн-реєстрації. Онлайн-заявки, отримані до 16 лютого будуть мати можливість пільгової участі у  конкурсі та, у разі відбору, матимуть знижку до 20% від розміру оргвнеску. Остаточний термін проходження онлайн-реєстрації – 21 лютого 2014 року.

Повні участі та деталі конкурсу

Оголошення результатів: 22 лютого на сайті Студреспубліки.

Наприкінці заходу відбудеться вечірка в класичному стилі та нагородження переможців.

Не пропусти найінтелектуальнішу подію зими, зареєструйся та стань одним із учасників ЗиСР-VI.

Зробимо разом наступний крок для України та світу! Долучайся до послідовної реалізації проекту форсованої модернізації країни.

* * *

ОрганізаториВМГО «Студентська республіка» за підтримки Благодійного фонду "Богдана Гаврилишина".

Додаткова інформація:
Ольга Коваленко, менеджер проектів Студреспубліки, т/ф: (044) 529 13 75, моб.: (067) 234 01 94.

Із питань медіа та спонсорства:
Віра Андріюк, бренд-менеджер Студреспубліки, моб.: (097) 883 22 26, e-пошта: brand-manager@studrespublika.com

Умови участі та деталі конкурсу
Про попередні "Зимові Студреспубліки"