Безкоштовний майстер-клас: «Особистість як бренд. Самопрезентація, як продати себе «за дорого»

Наукове студентське товариство спільно із Школою Рекламних Технологій Advertising School запрошує вас відвідати безкоштовний майстер-клас Роксолани Левицької на тему: «Особистість як бренд. Самопрезентація, як продати себе «за дорого», який відбудеться в КНЕУ 26 лютого (середа), початок 19:00.

.

На майстер-класі буде йти мова про таке:

• Хто я? Розпізнання сильних сторін особистості.
  • Формування і коригування особистого бренду. Створи собі ІМ'Я.
  • Особиста історія за 60 секунд («презентація в ліфті»).
  • Візитка як частина особистого бренду. Правила презентації себе через шматочок картону!

Майстер - клас буде читати :
Роксолана Левицька - ідейний лідер Roksolana Levitskaya Group. Тренер по Позитивному Нетворкінгу, консультант бренду особистості, фахівець з особистісних стосунків (сім'я, кар'єра, бізнес).

Не пропустіть унікальний шанс поспілкуватися з одним з кращих консультантів у цій сфері!

• Дата: 26 лютого 2014
  • Час: початок 19:00. Реєстрація 18:45.
  • Місце: ауд. 401, І (головний) корпус КНЕУ (проспект Перемоги 54/4

Участь безкоштовна. Додаткові питання за телефоном (067) 536-0973.