ІІ Міжвузівський податковий турнір

Міжвузівський податковий турнір проводитиметься вдруге на базі Національного університету ДПС України. Турнір – це змагання студентів у формі рольової гри, що сприяє набуттю умінь та навичок розв’язувати складні проблеми з питань оподаткування та економіки, доповідати, формулювати твердження та захищати власну думку в наукових дискусіях.

Змагання проводиться Науковим товариством студентів та курсантів Національного університету ДПС України спільно з Факультетом економіки та оподаткування, кафедрою податків та митної справи НУДПСУ та НДІ Фінансового права.

• Дата: 22 березня (субота) 2014
  • Місце: м.Ірпінь, НУДПСУ, вул. К.Маркса
  • Час: 10:00 початок

У Турнірі можуть брати участь команди, які складаються з трьох студентів вищих навчальних закладів України ІІІ-IV рівня акредитації. Повна та детальна інформація про умови участі в турнірі наведено в наступних документах:

Додаткові запитання можна задати координатору змагань - Петро Корінецький (067) 8333969, Катерина Коротчук (096) 1190748. Група в соціальних мережах - vk.com/podturnir

Для участі від команди КНЕУ - звертайтесь до координатора НСТ - Каріна Петренко (063) 4087959

Запрошуємо усіх бажаючих студентів! Купу емоцій та море вражень поряд із цікавими знайомствами гарантуємо 🙂