GMAT Competition — відкрита презентація в КНЕУ

Наукове студентське товариство КНЕУ спільно з компанією MBA Strategy запрошує взяти участь в першому київському чемпіонату GMAT Competition, який проводиться серед студентів провідних вузів Києва. coque autres iphone Переможця чекає безкоштовне відвідування літньої школи однією з провідних бізнес шкіл світу - IESE (University of Navarra) в Барселоні.

Що для цього потрібно? Все просто:

• Реєструй себе і своїх друзів для участі в змаганні
  • Завітай на презентацію тесту у своєму ВНЗ
  • Отримай шанс провести літо з користю і пройти літню школу IESE в Барселоні

Літня школа в IESE - це:

• Тімбілдінги і реальні кейси;
  • Знайомство з однією з топових MBA програм;
  • Інтерактивні лекції;
  • Можливість відвідати Барселону;
  • Інтерактивні знайомства;

Етапи змагання:

• з 31 березня по 1 квітня - відбудуться відкриті майстер-класи з GMAT в кожному з київських вузів;
  • з 14 квітня по 18 квітня - І тур змагань для зареєстрованих учасників;
  • 29 квітня - фінал й визначення переможців.

Відкрита презентація GMAT Competition в КНЕУ відбудеться 1 квітня! Ви зможете докладно дізнатися про змагання та чітку програму однієї з кращих європейських шкіл IESE. coque samsung a70 Також ви зрозумієте, що таке GMAT, з яких завдань він складається, отримаєте рекомендації з підготовки до нього та всі відповіді свої питання. coque huawei p10

• Дата: 1 квітня 2014
  • Час: початок 16:00
  • Місце: ауд. coque huawei 520, І (головний) корпус КНЕУ (просп. coque iphone 4 Перемоги 54а, М.Шулявська)
  • Нагадування в соціальних мережах - http://vk.com/gmat_kneu

РЕЄСТРАЦІЯ для участі в презентації та майстер-класі GMAT в КНЕУ. Більш детально про змагання можна дізнатися ТУТ. coque samsung a5 Додаткові питання організаторам за тел. coque iphone 5 (067) 406 3260.