Безкоштовний майстер-клас «Тренди копірайтингу»

10 квітня (четвер) 2014 Школа Рекламних Технологій запрошує Вас на безкоштовний майстер-клас Євгена Гераскіна в рамках курсу «Копірайтинг».

.

Ви дізнаєтесь:

• Екскурс в історію копірайтингу. Копірайтер, баді – копер, арт-директор і дизайнер в умовах обмеженої кількості медіаканалів
  • Що таке бренд- ідея, ЦА та інсайти
  • Копірайтинг: хто говорить «мяу» від імені бренду?! Формулювання основного повідомлення і візуалізація (айдентика, фірстиль і т.д.)
  • Сучасна реклама - канали комунікації та роль копірайтерів (баді - коперів) і арт-директорів Ідея, неймінг, слоган, копілайн
  • Чому і як же все-таки це працює?

Майстер - клас буде читати:

Євген Гераскін - бренд-менеджер, рекламіст, копірайтер, бронзовий призер EFFIE AWARDS UKRAINE 2011. Редактор літературного сайту, письменник-есеїст, організатор і учасник літературних фестивалів та зльотів.

Дата і час проведення: 10 квітня, 19.00

Місце проведення: Національний університет харчових технологій (вулиця Володимирська 68)

Виникли питання? Звертайтесь за телефоном (067) 536-0973

Реєстрація тут!