Дискусійний клуб »Україна XXI-го століття: Європейський вибір»

Студентське наукове товариство Інституту магістерської та післядипломної освіти УБС НБУ запрошує взяти участь в засіданні Дискусійного клубу на тему: ''Україна XXI-го століття: Європейський вибір", яке відбудеться 10 квітня (четвер) о 14:30.
. coque samsung a40 . coque huawei nova . coque samsung a40 . coque iphone 5

В роботі Дискусійного клубу візьмуть участь представники вузів Києва, фахівці Національного банку України, представники уряду, запрошені гості громадських та політичних організацій. coque huawei p10 Для участі необхідно обов"язково зареєструватись, щоб отримати перепустку в УБС НБУ.

Бажаючі студенти КНЕУ можуть надіслати свої дані (прізвище, ім"я, по батькові, курс та група) на електронну пошту nst@kneu.edu.ua з проханням включити їх в список зареєстрованих. coque autres huawei Реєстрація триває до 6.04. coque samsung a6 включно!

• Дата: 10 квітня (четвер)
  • Час: початок 14:30
  • Місце: м.Київ, вул.