Дискусійний клуб »Україна XXI-го століття: Європейський вибір»

Студентське наукове товариство Інституту магістерської та післядипломної освіти УБС НБУ запрошує взяти участь в засіданні Дискусійного клубу на тему: ''Україна  XXI-го століття: Європейський вибір", яке відбудеться 10 квітня (четвер) о 14:30.

.

В роботі Дискусійного клубу візьмуть участь представники вузів Києва, фахівці Національного банку України, представники уряду, запрошені гості громадських та політичних організацій. Для участі необхідно обов"язково зареєструватись, щоб отримати перепустку в УБС НБУ.

Бажаючі студенти КНЕУ можуть надіслати свої дані (прізвище, ім"я, по батькові, курс та група) на електронну пошту nst@kneu.edu.ua з проханням включити їх в список зареєстрованих. Реєстрація триває до 6.04. включно!

• Дата: 10 квітня (четвер)
  • Час: початок 14:30
  • Місце: м.Київ, вул. Андріївська 1 (Метро Поштова площа)