Міжнародна сертифікаційна програма CIMA на базі КНЕУ

До 30 квітня 2014 року триває  реєстрація на міжнародну сертифікаційну програму CIMA на базі Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана!

CIMA (Chartered Institute of Management Accountants) є світовим лідером серед професійних асоціацій у галузі підготовки фахівців з управлінського обліку та фінансового менеджменту, що пропонує міжнародну кваліфікацію, яка визнана у всьому світі.

Проходження програми надасть Вам:

  • Міжнародний сертифікат, який засвідчує високу якість отриманих знань;
  • Кваліфікацію, що визнана у всьому світі;
  • Можливості ефективного розвитку кар’єри;
  • Глибокі знання  у фінансовому менеджменті, а також у таких сферах, як управління ефективністю бізнесу, інформаційні системи, правові та етичні засади ведення бізнесу, лідерство і комунікації.

Компанії в Україні, в яких працюють студенти та випускники СІМА: PricewaterhouseCoopers, Ernst&Young, DE Milkiland-Ukraine, DHL International Україна, Mars Ukraine LLC, Nestle Ukraine LLC, LOreal Ukraine, Procter&Gamble, ІП Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед, «Сітібанк Україна», Київстар GSM, ТОВ «Юнілевер Україна», ТОВ «Байєрсдорф Україна» та ін..

Щоб стати студентом програми, необхідно мати вищу освіту (бути студентом магістратури), а також володіти англійською мовою на рівні як мінімум intermediate.

Детальніше про програму та реєстрація: http://cima.kneu.edu.ua/

Офіційний сайт CIMA: http://www.cimaglobal.com/

Якщо у вас виникнуть питання, звертайтесь за електронною адресою cima@kneu.edu.ua, або за телефоном: (063) 334-2001, (067) 234-4638 Вікторія Ліщинська;  (044) 371-6208 Марія Сандул.

З 1 вересня 2013 року ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» став офіційним провайдером СІМА в Україні. Курси проводяться англійською мовою за підручниками та матеріалами рекомендованими CIMA.

Київський національний економічний університет
Яндекс.Метрика