Відкрита лекція в КНЕУ — «Газові війни»

Клуб «Сучасні дискусії» радий запросити на відкриту лекцію «Газові війни», що відбудеться 13 травня (вівторок) початок 16:00 в аудиторії 412 головного корпусу КНЕУ (просп. coque samsung a50 Перемоги, 54/1). coque huawei p30 Участь візьмуть відомі та фахові експерти нафтогазової промисловості та провідні викладачі університету.

Тема закупівлі Україною російського газу є традиційно проблемним питанням відносин двох країн. coque samsung a70 З огляду на останні гострі події, ми запросили двох відомих фахівців поділитися своїми думками з приводу «газового» аспекту поточного українсько-російського конфлікту.

Наші гості:

Леонід Михайлович Уніговський – генеральний директор ТОВ «Нафтогазбудінформатика», доктор технічних наук, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, автор понад 70-и наукових праць, власник 26 патентів на винаходи. Основними сферами інтересів Леоніда Михайловича є стан світового нафтогазового комплексу, диверсифікація джерел та маршрутів постачання природного газу в Україну, інтеграція газових ринків європейських країн та України. coque iphone xr Він активно коментує події на нафтогазовому ринку у друкованих та електронних ЗМІ.

Віктор Григорович Голобоков – гірничий інженер і професійний топ-менеджер. coque samsung a20 Має 40-річний досвід роботи на інженерних та керівних посадах у будівництві об’єктів нафтової і газової промисловості в Україні, країнах СНД, Західної Європи та світу. coque autres galaxy samsung Брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. coque samsung a50 Консультує Міністерство енергетики та вугільної промисловості України.