Відкрита лекція в КНЕУ — «Газові війни»

Клуб «Сучасні дискусії» радий запросити на відкриту лекцію «Газові війни», що відбудеться 13 травня (вівторок) початок 16:00 в аудиторії 412 головного корпусу КНЕУ (просп. Перемоги, 54/1). Участь візьмуть відомі та фахові експерти нафтогазової промисловості та провідні викладачі університету.

Тема закупівлі Україною російського газу є традиційно проблемним питанням відносин двох країн. З огляду на останні гострі події, ми запросили двох відомих фахівців поділитися своїми думками з приводу «газового» аспекту поточного українсько-російського конфлікту.

Наші гості:

Леонід Михайлович Уніговський – генеральний директор ТОВ «Нафтогазбудінформатика», доктор технічних наук, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, автор понад 70-и наукових праць, власник 26 патентів
на винаходи. Основними сферами інтересів Леоніда Михайловича є стан світового нафтогазового комплексу, диверсифікація джерел та маршрутів постачання природного газу в Україну, інтеграція газових ринків європейських країн та України. Він активно коментує події на нафтогазовому ринку у друкованих та електронних ЗМІ.

 

Віктор Григорович Голобоков – гірничий інженер і професійний топ-менеджер. Має 40-річний досвід роботи на інженерних та керівних посадах у будівництві об’єктів нафтової і газової промисловості в Україні, країнах СНД, Західної Європи та світу. Брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Консультує Міністерство енергетики та вугільної промисловості України.

 

 

 

Радимо почитати свіжі статті одного з наших гостей за адресою:
http://gazeta.zn.ua/authors/leonid_unigovskiy

Наш клуб в соціальних мережах - http://vk.com/politicakneu

Відповідальний організатор: Євген Ніколаєв - к.е.н., доцент кафедри політичної економії факультетів управління і управління персоналом та маркетингу КНЕУ.

Київський національний економічний університет
Яндекс.Метрика