10 міфів в івент-індустрії, які зроблять Вас щасливими

3 вересня (середа) 2014 Школа Рекламних Технологій запрошує Вас на інтригуючий і молодіжний безкоштовний майстер-клас від Тетяни Лоренц на тему: "10 міфів в івент-індустрії". coque samsung a8

. coque iphone xs . coque autres galaxy samsung . coque iphone xr . coque autres huawei . coque samsung a7 Ви дізнаєтеся:

• Спілкування або планування: тусовка або офісна робота
  • Даремна трата грошей або користь
  • Любов і ненависть в ... coque samsung a70 ми не в Лас-Вегасі
  • Подієвий маркетинг - наука чи розвага
  • Чи можна тут швидко заробити мільйон? проста арифметика

Майстер-клас буде читати: Тетяна Лоренц - засновник і продюсер Міжнародних премії в сфері організації заходів Ukrainian Event Awards і конференції Event Solutions. Засновник і головний редактор галузевого інформаційного ресурсу Events Trends. Не прогав можливість поспілкуватися з гуру в сфері івент-індустрії і дізнатися про всі тренди цього, здавалося б далекого, але такого привабливого світу івентів.