Безкоштовний майстер-клас з юзабіліті

10 вересня Школа Рекламних Технологій запрошує на насичений майстер-клас на сучасну і досить актуальну діджитал-тематику від Марії Давидич. coque iphone 5 Не пропустіть шанс взяти участь в майстер-класі від одного з кращих фахівців у сфері інтернет маркетингу. coque huawei p20   . coque huawei . coque samsung a10 . coque iphone 6 Ви дізнаєтеся:

• Що таке юзабіліті?
  • Чек-лiст для аналізу юзабілі сайту;
  • Практичні поради як знайти слабкі місця на сайті та їх оптимізувати;
  • Як правильно тестувати зміни на сайті?
  • Аналіз показників ефективності після реалізації змін.

Майстер-клас буде читати: Марія Давидич - менеджер проектів компанії Aweb, сертифікований фахівець Google Analytics. coque huawei p30 Успішно реалізувала десятки проектів з просування сайтів клієнтів Марія на практиці тестує рекламні гіпотези, оптимізує рекламні кампанії, аналізуючи їх ефективність та фінансові результати, тому учасники отримають прекрасну можливість задати всі питання у цій сфері та отримають компетентні відповіді. coque samsung a7 Дата і час проведення: 10 вересня, 19.00 Місце проведення: Нацiональний унiверситет харчових технологiй, А-544 (вул.