Майстер-клас з ораторського мистецтва в КНЕУ

Наукове студентське товариство КНЕУ запрошує Вас відвідати безкоштовний та супер-цікавий майстер-клас на тему: «Мистецтво справляти виграшне перше враження», який відбудеться 19 вересня в головному корпусі КНЕУ. Лектор - фахівець та професіонал Школи Красномовства м.Києва - Олександр Зайома.

В наш час комунікаційні навички та вміння виступати публічно набувають все більшої ваги та цінності. Особливо вони необхідні молодим людям, студентам. Семінари, конференції, інтерв’ю при прийомі на роботу та й життя взагалі – це спілкування. І неабияку роль в комунікації відіграє перше враження.

На майстер-класі студенти матимуть можливість в цьому переконатися, отримати інструменти, що полегшать спілкування та зроблять його приємним як для себе так і для оточуючих. До того ж, вміння красиво та переконливо говорити позитивним чином позначиться на успішності студентів (семінари та конференції стануть ще цікавішими та яскравішими). А в стосунках з колегами та викладачами молоді люди будуть відчувати себе більш впевнено, відкрито та природно.

ПРОГРАМА майстер-класу «Мистецтво справляти виграшне перше враження»

1. В чому сила першого враження? Чому неможливо вдруге справити перше враження? 2. coque huawei p10 Особливості сприйняття інформації людиною. 3. Невербальні та вербальні прояви впевненої, відкритої та доброзичливої людини. 3.1. Постава, жести, рухи, міміка. Стартова поза. coque samsung a50 3.2. coque samsung a10 Голос, його характеристики, інтонації; чіткість мовлення та чистота мови. 3.3. Структурованість та грамотність. coque autres huawei 4. coque iphone xs Практика.

Олександр Зайома - викладач техніки мови і ораторського майстерності, викладач англійської мови для корпоративних клієнтів і приватних осіб, російської мови для іноземців, ведучий корпоративних заходів та вечірок. Лауреат конкурсів читців в жанрі малих естрадних форм. Викладач техніки мови англійської мови на проекті «X-фактор» на телеканалі СТБ. coque samsung a70 7-річний досвід викладання. 10-річний досвід публічних виступів.

Партнер заходу - Школа Красномовства - http://www.krasno.com.ua/

• Дата: 19 вересня 2014 (п"ятниця)
  • Час: 14:40-16:00
  • Місце: І корпус КНЕУ, ауд. coque huawei p10 уточнюється.