Круглий стіл «Соціальне партнерство в Україні: виклики та проблеми»: спільна робота НСТ та кафедри макроекономіки та державного управління

8 грудня о 13.30 в конференц-залі головного корпусу КНЕУ за ініціативи Наукового студентського товариства КНЕУ та організаційної підтримки кафедри макроекономіки та державного управління відбувся круглий стіл «Соціальне партнерство в Україні: виклики та проблеми».

Метою організації круглого столу було на прикладі моделей взаємодії бізнесу та соціуму виявити сучасні соціальні потреби та можливості їх задоволення, дати студентам поштовх майбутнього кар’єрного розвитку на засадах соціальної відповідальності.

Питання, що були обговорені:

• моделі соціально-приватного партнерства: зарубіжний та український досвід; перешкоди для розвитку та потенціал соціального партнерства у вирішенні соціальних проблем України.
  • пріоритети участі бізнесу в соціальних програмах: можливості та перспективи формування приватних соціальних фондів і гарантій; напрямки та особливості участі волонтерів у соціальних програмах сучасності;
  • взаємодія бізнесу, соціуму та експертів у соціально значимих програмах: потенціал та ініціативи викладачів; участь студентів у соціальних програмах.

Серед експертів у роботі круглого столу взяли участь:

Лісовська Октябрина – керуючий партнер групи соціального бізнесу «O2», Президент ГО "Центр соціального лідерства", засновник форуму "Найкращі соціальні проекти України», член Міжнародної асоціації соціального маркетингу . coque iphone xs Досвід роботи в маркетингових комунікацій – 11 років.

Тема виступу: «Соціальне партнерство в Україні. coque iphone xr Три сектори - один виклик»

Лісовський Гліб – засновник і керуючий партнер групи компаній соціального бізнесу «O2», організатор «Форуму кращих соціальних проектів України», координатор робочої групи Міністерства соціальної політики України з розробки «Національної стратегії соціальної відповідальності суспільства», експерт в області соціального маркетингу.

Тема виступу: «Соціальний маркетинг як основа ефективних змін в Україні»

Назарук Василь – старший викладач Школи соціальної роботи ім. coque samsung В.Полтавця НаУКМА, керівник Програми соціального інвестування «Вестерн Ен-Ай-Ес» (WNISEF), колишній керівник Всеукраїнського ресурсного центру розвитку соціального підприємництва «Соціальні ініціативи».

Тема виступу: «Інвестиції для соціального підприємництва. coque samsung a40 Українські практики»

Модератором та співорганізатором круглого столу став доцент кафедри макроекономіки та державного управління Жданов Володимир Ігорович. coque iphone xr На круглому столі присутні були викладачі та студенти різних факультетів КНЕУ.