ІІ Молодіжний інноваційний форум

Запрошуємо Тебе і твоїх друзів 24 жовтня на ДРУГИЙ МОЛОДІЖНИЙ ІННОВАЦІЙНИЙ ФОРУМ.
300 учасників з Києва та регіонів України, представники київської влади та профільного міністерства, представники бізнес-компаній, іноземні експерти, мас-медіа, проведуть цей день разом!

В рамках Форуму на Тебе чекає: Практичні бізнес-тренінги та кейси від керівників міжнародних компаній, відомих державних діячів, бізнесменів. Презентація проекту Золотий кадровий резерв та інших програм Центру Майбутнього. Презентація молодіжних інноваційних проектів по різним напрямкам. Інформація про соціальне підприємництво та його переваги для Тебе. Оголошення бізнес-квесту. Розіграш сертифікатів на тренінг від компанії Rehau, а також інших призів від партнерів Форуму. Інтелектуальна розважальна програма (бізнес-ігри, мафія, майстер-класи, speed-dating) А також конкурси та сюрпризи від організаторів.

 

В рамках Форуму Ти можеш представити власний інноваційний проект в таких категоріях: Міська інфраструктура, Екологія, Енергетика, Енергозбереження, Здорове життя, Неформальна освіта, Культура, Мистецтво, IT-технології, PR та імідж Києва, Міжнародне співробітництво. Для цього зв’яжись із організаторами, і ми разом віднайдемо максимально зручну та ефективну форму презентації. golden.reserve@futurecenter.in.ua Всі учасники увійдуть до програми «Золотий кадровий резерв нації». Тож, не зволікай, шукай та заповнюй анкету на сайті Центру майбутнього www.futurecenter.in.ua.

 

Останній строк подачі анкети – 21 жовтня! УЧАСТЬ У ФОРУМІ БЕЗКОШТОВНА!

Детальніша ПРОГРАМА Форуму!

Приєднуйся до нас в групах, та отримуй цікаву та корисну інформацію щодо власного розвитку, працевлаштування,
http://vk.com/futurecenter_in_ua
http://www.facebook.com/FutureCenterUA
ПРОВЕДИ ЦЕЙ ДЕНЬ З КОРИСТЮ ТА ЗАДОВОЛЕННЯМ!

Розповісти ВКонтакті

Вы можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.
Київський національний економічний університет
Яндекс.Метрика